Teresa Lipowska odejdzie z "M jak miłość"? Aktorka odpowiedziała wiele mówiącymi słowami, teraz wszystko jest jasne

Teresa Lipowska odejdzie z "M jak miłość"? Aktorka odpowiedziała wiele mówiącymi słowami, teraz wszystko jest jasne Źródło: Wikimedia Commons Ejdzej CC3.0

Gwiazda "M jak miłość" udzieliła ostatnio wywiadu, który mógł zaskoczyć niektórych fanów. W trakcie rozmowy przyznała, jaka jest jej przyszłość na planie serialu.

Teresa Lipowska w "M jak miłość" gra do samego początku emisji serialu, czyli od 2000 roku. Rola Barbary Mostowiak jest niezwykle charakterystyczna i nikt już sobie nie wyobraża serialu bez jej udziału. Ostatnio w wywiadzie przyznała, jakie ma dalsze plany związane z produkcją TVP.

Aktorzy "M jak miłość" masowo odchodzą. Teraz kolejni

W trakcie gali poświęconej serialom TVP dziennikarz Plotka zagaił Teresę Lipowską i zadał jej kilka pytań. Szczególnie interesowała go seria rezygnacji w obsadzie aktorskiej serialu. W 2018 roku odeszła Dominika Kluźniak, grająca przez lata Ewę Mostowiak, Kacper Kuszewski znany z roli Marka czy Witold Pyrkosz grający Lucjana (aktor zmarł w 2017 roku). Aktorka przyznała za kim tęskni najbardziej.

- Kacpra swojego bym wróciła, żal mi go. Mówię o Kuszewskim. Chciałabym, żeby cała moja rodzinka wróciła - opowiadała Lipowska, nawiązując oczywiście do serialowej rodziny Mostowiaków.

Teresa Lipowska o swojej przyszłości na planie "M jak miłość"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka skomentowała także swoją przyszłość w serialu. Przez tyle lat pracy na planie serialu, mogłoby się wydawać, że mogą zdarzyć się chwila zawahania. Okazuje się, że nic bardziej mylnego.

Dzisiaj grzeje: 1. Wybuch w centralnej Polsce. Są ofiary śmiertelne
2. Córka Komorowskiego zarabiała za granicą. Po latach wyszło jak, nikt nie miał pojęcia

- Ależ skąd [...] zresztą "M jak miłość" bez Grabiny nie może żyć, więc muszę być do końca - zdradziła Teresa Lipowska w wywiadzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbyt wysoki poziom prolaktyny w organizmie może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia. Z problemem warto udać się do lekarza
  2. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy
  3. Podjęła ostateczną decyzję. Agnieszka Chylińska wydała pilne oświadczenie, zła wiadomość dla fanów
  4. Tragiczne wiadomości obiegły media. Dwie osoby nie żyją, osiem jest ciężko rannych
  5. Serialowa Lucy opowiedziała o ostatnim spotkaniu z Królikowskim. Odwiedziła go 5 dni przed śmiercią, ciężko powstrzymać łzy
  6. 10 najbardziej niesamowitych właściwości ogórków kiszonych. Miałeś pojęcie?

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News