Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję

Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję Źródło: .

Aktorka znana z "M jak miłość" podjęła smutną decyzję. Nie są to dobre wiadomości dla jej fanów. Nikt się nie spodziewał, że pojawią się takie dramatyczne doniesienia o ukochanej gwieździe TVP.

"M jak miłość" jest jednym z największych hitów TVP. Każdy odcinek z zapartym tchem śledzi ogromna publiczność zgromadzona przed telewizorami. Losy rodziny Mostowiaków budzą ogromne emocje, a aktorzy, którzy wcielają się w role pierwszoplanowe, stali się dla nich bliscy niemal jak rodzina. Kiedy pojawiła się smutna wiadomość odnośnie decyzji Teresy Lipowskiej fani się załamali. 

Aktorka znana z "M jak miłość" podjęła smutną decyzję

Niewielu widzów "M jak miłość" zdaje sobie sprawę, że Teresa Lipowska jest jedną z ambasadorek Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Kiedy opowiadała w wywiadzie o tym miejscu, wyznała, że podjęła decyzję odnośnie swojej starości.

- Jeżeli, nie daj Boże, mi się zdarzy, że będę jakaś niepełnosprawna, to na pewno starość będę spędzała tutaj - wyznała Teresa Lipowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Starość w otoczeniu przyjaciół. Gwiazda "M jak miłość" nie chce być sama

Dlaczego aktorka uwielbiana za rolę w "M jak miłość" chciałaby zamieszkać w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie? Okazuje się, że znajdują się jej tam najbliższe przyjaciółki. 

- Tu są moje koleżanki, Żenia Herman i Zofia Kucówna. Są tu osoby, z którymi mam wspomnienia. Przyjeżdżam tu z ogromną sympatią. Jest tutaj z kim porozmawiać. Mnie Bozia dała takich sił, że jeszcze mogę być poza, ale tak jak mówię, gdyby mi się, nie daj Boże, zdarzyło, że nie mogłabym sobie dawać sama rady, to tu jest najpiękniej i jest kulturalnie - dodała Teresa Lipowska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki Pięknych i Młodych poraża, wiadomo już kto zaczął

Póki zdrowie pozwala, Teresa Lipowska, która ma już 83 lata, planuje spędzać jak najwięcej czasu na planie serialu "M jak miłość". Fani mogą odetchnąć z ulgą i cieszyć się jej rolą. Smutna decyzja, którą zmuszona była podjąć aktorka, brzmi o wiele lepiej niż samotność, która tak często dotyka starsze osoby. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci
  6. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  7. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  8. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  9. BiznesInfo - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  10. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet

źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News