M jak miłość, czarne chmury nad parą
instagram.com mjakmilosc.official
Weronika Wasiak - 8 Listopada 2020

Fani "M jak miłość" nie dowierzają. Na ich oczach wydarzy się nieoczekiwany dramat

Widzowie "M jak miłość" zaniepokojeni losem uwielbianej pary. W życiu bohaterów nastały mroczne czasy - czy uda im się zażegnać kryzys?

"M jak miłość" po raz kolejny dostarcza sympatykom ogromną dawkę skrajnych emocji. Dynamiczna zmiana wątków to tylko wierzchołek góry, bo największym zaskoczeniem dla wszystkich są ostatnie wydarzenia u jednej z par. Z każdym odcinkiem atmosfera zagęszcza się coraz bardziej.

Trzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaTrzaskowski już nie wytrzymał, pilnie apeluje do rządu. Sytuacja staje się dramatycznaCzytaj dalej

Czarne chmury zawiły nad uwielbianą parą z "M jak miłość"

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) od pierwszych odcinków serialu tworzą zgraną parę, a z biegiem lat ich wątek tylko przybierał na sile. Miłość między tą dwójką stawała się coraz mocniejsza, a oni każdy problem potrafi zażegnać już w zarodku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Niestety, od pewnego czasu widzowie TVP z trudem obserwują kryzys małżeński u Zduńskich. Gdy Piotrek wyjechał do USA, Kinga została sama z pracą i czwórką dzieci. Gdyby tego było mało, Zduński stale odwlekał powrót do kraju i rzadko kontaktował się z rodziną.

Tuż przed powrotem do Polski do Kingi dotarły niepokojące informacje o bliskiej relacji Piotra z niejaką Kamilą Jabłońską (Anna Gorajska). Z kolei on, chcąc zrobić żonie niespodziankę, zastał ją w dwuznacznej sytuacji z Pawłem (Rafał Mroczek). Od tego momentu konflikt małżeński tylko się zacieśnia. Jak zdradza Plejada, w najbliższych odcinkach widzów zaleje prawdziwa emocjonalna fala.

Gdy Kamila dowie się, że od powrotu do Ameryki Piotrek nie sypia z żoną, nie będzie potrafiła poskromić radości. Tymczasem Magda (Anna Mucha) będzie chciała uświadomić wieloletniemu przyjacielowi, że jego znajomość z Jabłońską może doprowadzić do jego rozwodu z Kingą.

Niedługo po tym, jak Zduńska przyłapie męża na czułych pocałunkach z nową przyjaciółką, ta uda się do bistro, by rozmówić się z rywalką. Kinga zupełnie się załamie, a pocieszenie znajdzie u zakochanego w niej szwagrze. Po wszystkim Paweł będzie próbował porozmawiać z bratem, ale wtedy po raz kolejny dojdzie między nimi do kłótni.

Kinga zacznie nabierać wątpliwości, że Piotrek jeszcze ją kocha. W rozmowie z Magdą przyzna, że coraz trudniej jest jej znieść obecną sytuację.

- Najbardziej boli mnie to, że nie ma już między nami tej bliskości… O seksie nawet nie wspomnę. Coś się zepsuło, wiesz? A może... Piotrek już mnie nie kocha? - powie do przyjaciółki.

Dzisiaj grzeje:

1. Dziś ruszyły masowe kontrole Polaków, akcja na cały kraj. Konsekwencje mogą być poważne

2. Dagmara Kaźmierska w końcu pokazała ukochanego. Para całuje się nad bajecznym tortem

3. Od poniedziałku obowiązkowe testy na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie trafiliśmy na "czerwoną listę"

Nad przyszłością małżeństwa Zduńskich nieoczekiwanie zawisł ogromny znak zapytania. Czy uda im się zażegnać poważny kryzys? O tym widzowie przekonają się już w najbliższych odcinkach. Jedno jest pewne - emocji nie zabraknie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Po śmierci właściciela myśleli, że kot został całkiem sam. Gdy zeskanowali jego chip, długo skrywany sekret wyszedł na jaw
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"
  4. Premier Morawiecki nie wytrzymał, ma już dość. W mocnych słowach skomentował zachowanie Polaków
  5. Niepojęte doniesienia o Viki Gabor, miało się nie wydać. Przecież ona ma dopiero 13 lat
  6. Morawiecki zdradził, kiedy obostrzenia mogą zostać złagodzone. Trudno uwierzyć
  7. Znamy ceny nowych iPhone 12 u polskich operatorów. Wystartowała przedsprzedaż nowych telefonów firmy Apple
  8. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News