Wielki smutek w "M jak miłość". Zwłoki słynnego bohatera odnalezione, będzie bardzo niebezpiecznie

Wielki smutek w "M jak miłość". Zwłoki słynnego bohatera odnalezione, będzie bardzo niebezpiecznie Źródło: instagram/mjakmilosc.official/

Fani "M jak miłość" przeżyją wstrząsające chwile. Zupełnie niespodziewanie zostaną odnalezione zwłoki doskonale znanego im bohatera. Zrobi się naprawdę niebezpiecznie.

"M jak miłość" dostarczy swoim fanom solidną dawkę emocji. Losy bohaterów z odcinka na odcinek komplikują się coraz bardziej, a nieprzewidziane zdarzenia spędzają im sen z powiek. Chociaż fani serialu zupełnie mogą się tego nie spodziewać, już niebawem wydarzy się coś, co może tragicznie wpłynąć na przyszłość ich ulubieńców. 

Wielki smutek i chwile grozy w "M jak miłość". Ciało słynnego bohatera odnalezione

Jak donosi portal Super Express, już w 1489 odcinku, który na antenie TVP zostanie wyemitowany 27 stycznia dojdzie do zdarzeń, będących jedynie tragicznym przedsmakiem tego, co czeka bohaterów. Ciotka Artura (Tomasz Ciachorowski) będzie przekonana, że ten nie żyje, dlatego, pomimo nieodnalezienia ciała, postanowi zorganizować godny dla niego pochówek, by upamiętnić swojego krewnego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przypominamy, że nie tak dawno między psychopatą a Olkiem Chodakowskim (Maurycy Popiel) doszło do bójki, a postawiony pod ścianą lekarz zabił oprawcę swojej rodziny. Natychmiast pozbył się ciała i zataił fakt, że niezrównoważony przestępca nie żyje. Ciotka Artura zacznie coraz bardziej wierzyć w słowa wróżki, która wyjawiła jej, że zwłoki mężczyzny zostały zakopane. Chcąc poznać prawdę, ale i dokonać zemsty, zacznie nękać Izę (Adriana Kalska). Ukochanej Marcina (Mikołaj Roznerski) znów przyjdzie zmierzyć się z zastraszaniem ze strony Skalskich.

Dzisiaj grzeje: 1. „Samochód na sprzedaż”. Nietypowe ogłoszenie trafiło do sieci i rozbawiło internautów

2. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Ciotka zmarłego wynajmie prawnika Kamila (Marcin Bosak), którego poprosi o pomoc w ustaleniu prawdy i odnalezieniu ciała Artura. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych odcinkach ziści się najczarniejszy scenariusz Olka, który obawia się, że zwłoki zostaną odnalezione, a on zostanie skazany pod zarzutem morderstwa. Nad rodziną Chodakowskich i Mostowiaków zawisną czarne chmury. 

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. W zębie strażaka utknął kawałek popcornu. Lekarze musieli zoperować jego serce
  2. Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życie
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News