Wielki powrót w "M jak miłość" i od razu perfidna zemsta. Kurdej-Szatan będzie potrzebowała pomocy

Wielki powrót w "M jak miłość" i od razu perfidna zemsta. Kurdej-Szatan będzie potrzebowała pomocy Źródło: .

"M jak miłość" będzie zaskakiwać w kolejnych odcinkach. Zdarzenia, które pojawią się w serialu odmienią losy bohaterów. Szykuje się wielki powrót, a tuż po nim perfidna zemsta. Bohaterka, która odgrywa Barbarę Kurdej-Szatan, będzie potrzebowała pomocy.

M jak miłość jest jednym z najchętniej wybieranych seriali przez polskich telewidzów. TVP2 nieustannie robi, co w ich mocy, by widzowie nadal z zapartym tchem śledzili dalsze losy. Jednak, to co tym razem przewidzieli dla swoich postaci, zaskoczy najwierniejszych fanów. 

Fani "M jak miłość" powinni szykować się na wielki powrót 

Do "M jak miłość" po długiej przewie powróci aktorka, która przez wiele lat grała w serialu, lecz po pewnym czasie podjęła decyzję o rezygnacji. Mowa o Joannie Koroniewskiej, która w serialu wcielała się w postać Małgosi. Kiedy Joanna Koroniewska zrezygnowała z udziału w "M jak miłość" jej bohaterka wyjechała za granicę. Okazuje się, że teraz powróci do obsady serialu, a wraz z nią do serialu powróci jej postać. 

Przerwany wątek Małgosi pojawi się już niebawem, kiedy bohaterka z przeszłości wyśle kartkę do Joasi, granej przez Barbarę Kurdej-Szatan. W liście poinformuje, ją żewraca z zamiarem odebrania dzieci od Joasi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kto pomoże Joasi z "M jak miłość"?

Małgosia będzie starała się odebrać swoje dzieci, wciąż ma prawo do pełnej opieki nad synem. Po śmierci męża, Tomka, dzieci powinny wrócić do Małgosi, a nie zostawać pod opieką postaci, granej przez Barbarę Kurdej-Szatan. Wydarzenia te sprawią, że Joasia będzie potrzebowała pomocy. Nie wiadomo, czy ktoś wyciągnie do niej pomocną dłoń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

"M jak miłość" sprawi, że kolejny raz fani będą z wypiekami na twarzy śledzić poczynania swoich ulubionych bohaterów. Producenci mają nie lada zagwozdkę, by zaplanować powrót bohaterki, której przez 7 lat nie było na ekranach telewizorów. Na pewno będzie to niesamowite wydarzenie, które sprawi, że losy bohaterów się odmienią. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)
  3. Internet zawrzał po nowym zdjęciu Oliwii Bieniuk. Odbiera mowę
  4. Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie
  5. Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News