Widzowie "M jak miłość" będą wściekli. Serial nie wróci na ekrany od razu po wakacjach

Widzowie "M jak miłość" będą wściekli. Serial nie wróci na ekrany od razu po wakacjach Źródło: Facebook/ M jak miłość

"M jak miłość" wróci na antenę TVP z opóźnieniem. Fani będą musieli poczekać dłużej, niż było to zapowiadane. Zaskakująca decyzja o przesunięciu ramówki spotkała się z niezadowoleniem zniecierpliwioonych fanów.

Fani "M jak miłość" starają się przetrwać obecnie najgorszy czas - wakacyjną przerwę w emisji. Zanim znów zobaczą swych ulubionych bohaterów, minie trochę czasu. Teraz okazuje się, że więcej, niż przypuszczali. Wygląda na to, że TVP puści premierowe odcinki nowych sezonów swoich seriali z opóźnieniem.

"M jak miłość" wróci trochę później. Zaskakująca decyzja TVP

Uwielbiany serial oczywiście wróci na antenę Telewizji Publicznej, lecz jego fani będą musieli poczekać troszkę dłużej, niż się spodziewali. Wcześniej zapowiadano, że "M jak miłość" po wakacjach wróci już 2 września. Teraz okazuje się, że jesienna ramówka TVP został przesunięta.

Do nowych dat premier seriali TVP dotarł "Świat Seriali". Według jego informacji "M jak miłość" powróci po wakacyjnej przerwie tydzień później, niż zapowiadano wcześniej. Emisja premierowego odcinka nowej serii kultowego seriali została przesunięta z 2 września na poniedziałek 10 września. Ten los czeka nie tylko "M jak miłość". Opóźnione zostaną emisje wszystkich seriali TVP.

Ramówka TVP przesunięta. Inne seriale też opóźnione

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Jak się okazuje, cała ramówka TVP została przesunięta o ok. tydzień względem zapowiedzi. Czekać dłużej będą nie tylko fani "M jak miłość". Także miłośnicy innych emitowanych na kanałach Telewizji Publicznej seriali będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Dzisiaj grzeje: 1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice

2. ZUS chwali się nowym narzędziem do kontroli. Tysiące osób straci pieniądze

Najwcześniej wyemitowane zostaną nowe "Barwy szczęścia" - widzowie będą mogli zasiąść przed telewizorami 2 września. Datę 7 września zaznaczą w kalendarzu fani "Lepszej połowy" i "Komisarza Aleksa". Dzień później, 8 września, telewizja wyemituje nowe odcinki "rodzinki.pl" i "Wojennych dziewczyn". 9 września wraca "O mnie się nie martw", "Korona królów", "Klan" i "Leśniczówka". 10 września to wyczekiwany dzień dla miłośników "M jak miłość" i "Echa serca". "Na dobre i na złe" i "Na sygnale" pojawią się 11 września, dzień później - "Ojciec Mateusz", a następnie - "Dziewczyny ze Lwowa" i "Krew z krwi".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiana aktorka "Klanu" miała operacje plastyczne?  Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!" Przyznała się do WSZYSTKIEGO, żałuje ingerencji w twarz
  2. Legendarny polski aktor zmarł na chorobę, która zabija tysiące Polaków. To było prawdziwe piekło
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News