m jak miłość
Screen/ YouTube.com
Mateusz Sidorek - 7 Lutego 2020

Gwiazda "M jak miłość" i "Złotopolskich" przeszła przez największy ból. Śmierć zabrała jej dwóch ukochanych mężczyzn

Gwiazda "M jak miłość" podnosiła się już po tragedii. Jednak z tą stratą nie może się pogodzić do dzisiaj. W życiu straciła dwie ważne osoby.

Gwiazda "M jak miłość" przyzwyczaiła nas do nieodłącznego u niej uśmiechu i życzliwości, jaką promieniuje. W życiu prywatnym kobieta jednak doświadczyła kilku tragedii. Po ostatniej z nich podnosi się do dzisiaj.

ślub i chory ojciecŚmiertelnie chory ojciec nie mógł przyjść na ślub córki. Wtedy wydarzyło się coś niebywałego, trudno powstrzymać łzyCzytaj dalej

"M jak miłość" oraz "Złotopolscy" to seriale, które uczyniły Małgorzatę Rożniatowską rozpoznawalną aktorką. Kobieta najczęściej wciela się w rolę ciekawskich kobiet, przesadnie zainteresowanych cudzym życiem. Dokładnie takie są postaci - Kleczkowska i Kisielowa - które gra w tych dwóch popularnych produkcjach TVP. W kontaktach z widzami i prasą przeważnie jest życzliwa i uśmiechnięta. Nie wszyscy jednak wiedzą, że straciła dwóch bardzo bliskich jej mężczyzn.

Gwiazda "M jak miłość" straciła męża i zięcia

Grająca w "M jak miłość" Małgorzata Rożniatowska pożegnała dwie bliskie sobie osoby - zięcia i męża. Grzegorz Kostyra, który poślubił jej córkę Bogusławę, zginął tragicznie. Mężczyzna był podróżnikiem i poniósł śmierć, schodząc z wulkanu w Chile w 2008 roku. W tym trudnym okresie Małgorzata wspierała córkę i wnuczkę. Pozostawała silna, wiedząc, że rodzina jej potrzebuje. Aktorka nie zdawała sobie sprawy, że to dopiero początek tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama, dziecko rodzi dzieckoNiewyobrażalne okrucieństwo, 5 latka urodziła dziecko, 9 latek ojcem. Podobnych do nich jest więcejCzytaj dalej

Trzy lata później aktorka "M jak miłość" otrzymała jeszcze większy cios od życia, jakim była śmierć jej męża. Małgorzata Rożniatowska i Adam Marszalik byli parą artystów - mężczyzna był aktorem i reżyserem. Wybranek był jej jedyną prawdziwą miłością. Chociaż mieli różne charaktery, byli niezwykle zgodnym małżeństwem. Po 35 latach małżeństwa Małgorzata pożegnała swojego męża.

- Mąż trochę bujał w obłokach, charaktery mieliśmy różne, ale byliśmy zgodnym, dobrym małżeństwem - opowiadała w rozmowie z dziennikarzem "Dobrego Tygodnia".

- Poważne rany się nie zagoją. Ludzie, którzy utracili bliskie osoby, to wiedzą" - powiedziała na łamach "Na Żywo".

Dzisiaj grzeje:

1. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła

2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Zaraz po tym, jak gwiazda "M jak miłość" musiała wspierać rodzinę, sama pochowała męża. Druga rodzinna tragedia okazała się dla niej dużo trudniejsza do przeżycia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Nie warto ich lekceważyć
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Wystarczą tylko 3 składniki i wszyscy będą w 7 niebie. Niezwykle prosty przepis na cudowne ciasto
  4. Odkryto największą tajemnicę matki Jana Pawła II. Przez dziesięciolecia nikt nie wiedział
  5. Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

Domowe triki, rolka po papieże toaletowymPo prostu rozciął rolkę po papierze toaletowym. Efekt jest niesamowity, każdy zechciałby mieć je w domuCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News