Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota

Gwiazda "M jak miłość" miała straszny wypadek. Niestety, nie zdążyła wyhamować, straciła życie niewinna istota Źródło: fot. maxpixel.net

Gwiazda serialu "M jak miłość" uległa wypadkowi w drodze do studia. Jej fani są w szoku, nie zdążyła bowiem nacisnąć hamulca, przez co niewinna istota nie żyje.

Do całej sytuacji doszło, kiedy gwiazda "M jak miłość" jechała po wąskiej, wiejskiej drodze, która niestety nawet w normalnych warunkach nie jest najbezpieczniejsza. Wszystko dlatego, że aby dwa samochody mogły się na niej minąć, jeden z kierowców musi zjechać na szutrowe pobocze, za którym jest już rów. Niestety właśnie na takiej drodze Ilona Łepkowska, która jest legendarną scenarzystką hitowego serialu stacji TVP "M jak miłość", miała wypadek. 

Niestety Łepkowska nie miała nawet czasu na reakcję i mimo tego, że starała się wyhamować, to nie uchroniło jej to przed tragedią. Jak sama przyznaje, uderzenie było mocne, ale mimo to poduszki powietrzne nie zadziałały.

Scenarzystka serialu "M jak miłość" miała wypadek, nie obyło się bez ofiar

Ilona Łepkowska bardzo silnie przeżyła całe to zdarzenie: mimo że jej samej nic poważnego się nie stało, inny uczestnik wypadku niestety jednak stracił życie. Scenarzystka w swoim wpisie, który opublikowała na portalu Facebook, pisze, że kiedy jechała wąską drogą, niespodziewanie tuż przed jej maską pojawił się mały jelonek, w którego niestety uderzyła.

Auto gwiazdy zostało poważnie uszkodzone, ale sama Łepkowska nie zwracała w tamtym momencie na to uwagi. Przede wszystkim chciała zająć się bezbronnym stworzeniem, które konało na jej oczach. Szybko więc zadzwoniła na policję oraz do miejscowego weterynarza, który przyjeżdżając na miejsce wypadku, stwierdził, że zwierzaka nie da się już niestety uratować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Okropny dzień… Jechałam z naszego domu na wsi do TVN 24, by wziąć udział w “Drugim Śniadaniu Mistrzów”. Na wąskiej, lokalnej drodze z zarośli wyskoczył mi prosto przed maskę samochodu jelonek. Nie miałam szans, uderzyłam go mimo próby hamowania. Droga jest tak wąska, że nie mogą się na niej bezpiecznie minąć dwa samochody, jeden musi zjeżdżać częściowo na szutrowe pobocze, za którym jest rów… Jelonek żył, widziałam, że ma otwarte złamanie tylnej nogi. Zawiadomiłam Policję i miejscowego weterynarza. Niestety, okazało się, że zwierzęcia na da się uratować i trzeba je uśpić... Samochód solidnie rozbity, ale to mniejsza - napisała Ilona Łepkowska.

Na szczęście Łepkowska mogła liczyć na wsparcie ze strony mężczyzny, który mieszka nieopodal, jak i kierowcy, który zatrzymał się, aby sprawdzić, czy nikt nie potrzebuje może pomocy. Takie wsparcie ze strony obcych osób bardzo podniosły scenarzystkę na duchu.

Ilona Łepkowska tak łatwo nie odpuści

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie
2.Twoje dziecko chodzi do szkoły? Już niedługo zapłacisz za to nawet 1700 zł

Mimo że Ilona Łepkowska ma już ten koszmarny dzień za sobą, to postanowiła, że nie może tak pozostawić tej sprawy, Teraz stara się, aby miejscowe władze w miejscu jej wypadku umieściły specjalny znak, który będzie ostrzegał wszystkich kierowców, że w tym miejscu mogą się spodziewać dzikich zwierząt. Może to uchroni je przed kolejną tragedią.

 - Wszyscy, łącznie z funkcjonariuszami Policji z Grodziska Mazowieckiego pocieszali mnie, kiedy płakałam z powodu konieczności uśpienia jelonka...
Bardzo dziękuję, ale uprzedzam - będę walczyła o to, by w miejscu, w którym, jak się okazuje, często przebiegają zwierzęta postawić znaki ostrzegające o tym kierowców - czytamy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie uwierzycie, ile zarabia 16-letnia Oliwia Bieniuk! Ma w portfelu więcej niż przeciętny Polak! Będziecie w szoku
  2. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  3. Alicja pojechała na wakacje do Łeby. Nigdy tam nie dotarła, policja ma portret mordercy, pomóżmy go znaleźć
  4. Mama polskich sześcioraczków pokazała, jak będzie wyglądał ich pokój. Urocze zdjęcie
  5. Nowotwór jelita grubego atakuje coraz młodszych ludzi. Najczęstsze objawy są niepozorne, nigdy ich nie lekceważ
  6.  

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News