M jak miłość, powrót postaci
instagram.com mjakmilosc.official
Weronika Wasiak - 5 Listopada 2020

Fani "M jak miłość" zamarli. Po 7 latach wraca uwielbiana postać, zagra ją zupełnie inna aktorka

Fani "M jak miłość" zaniemówili z wrażenia. Uwielbiana postać wróci po 7 latach, ale zagra ją zupełnie inna aktora. Niesamowite wieści.

"M jak miłość" w tym roku świętowało swoje 20-lecie. Od momentu wyemitowania pierwszego odcinka pojawiło się już całe mnóstwo wątków, jednych bohaterów widzowie żegnali, a innych witali. Są oczywiście i tacy, którzy są z serialem od samego początku - jak choćby serialowa Kinga, czyli Katarzyna Cichopek. Nie brakuje również postaci, które zniknęły o wiele szybciej niż fani się spodziewali, z czym do dziś nie mogą się pogodzić. Właśnie pojawiły się informacje, że jedna z takich bohaterek lada moment wróci na szklany ekran.

Najbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocyNajbardziej niebezpieczny objaw Covid-19. Gdy go masz, natychmiast szukaj pomocyCzytaj dalej

Uwielbiana postać wraca do "M jak miłość". Kto ją zagra

Historia Mostowiaków i ich przyjaciół od 20 lat budzi ogromne emocje w widzach TVP, a niektóre wątki dostarczają szczególnych wrażeń. Jednym z nich są losy Małgosi, w którą wcielała się Joanna Koroniewska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Bohaterka zniknęła 7 lat temu po tym, jak wyjechała do USA. Tam najpierw miała paść ofiarą sekty, a później trafić do zamkniętego ośrodka psychiatrycznego. Wątek ukochanej "Myszeczki" Lucjana wraca dość regularnie, ale sama bohaterka jak dotąd nie pojawiła się ani razu.

Co prawda Małgosia zjawiła się ponoć na pogrzebie swojego męża Tomka, jednak twarz miała zasłoniętą woalką, a większość bliskich nawet jej nie rozpoznało. Tymczasem sympatycy coraz głośniej domagają się powrotu Mostowiakówny i niejednokrotnie mieli już nawet nadzieję, że wydarzy się to lada moment.

Z kolei sama Koroniewska stale zarzeka się, że nie ma zamiaru wracać już do "Emki". Jak jednak donosi Jastrząb Post, nieoczekiwanie produkcja postanowiła przywrócić wątek Małgosi, a nawet ją samą. Twórcy zapowiedzieli, że ta lada moment wróci do rodzinnej Grabiny.

- Zagadka zaginięcia Małgosi Mostowiak (Joanna Koroniewska), najmłodszej córki Mostowiaków, do dziś pozostaje niewyjaśniona. Ze Stanów Zjednoczonych, gdzie podobno aktualnie mieszka, co jakiś czas docierają sprzeczne sygnały na temat ukochanej „Myszeczki“ Lucjana. Jedno wiadomo na pewno: Małgosia żyje. Któregoś dnia zapewne wróci do domu - brzmi przytaczany przez Jastrząb Post komunikat.

Okazuje się jednak, że zgodnie z rezygnacją Koroniewskiej z powrotu na plan, to nie ona ponownie wcieli się w Gosię. Kto zatem zagra "Myszeczkę"? Ta informacja wciąż pozostaje owiana tajemnicą.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził nowy zakaz. Obowiązuje już od dziś, wielu Polaków będzie oburzonych

2. Najnowsze informacje. RMF: Dzieci jednak pójdą do szkoły od najbliższego poniedziałku

3. Rząd bez żadnej zapowiedzi, po cichu przedłużył uciążliwy zakaz. Niestety, końca nie widać

Tabloid zaznacza, że widzowie TVP mogą przekonać się o tym już a najbliższych odcinkach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Pani Danuta znalazła w lesie 2 małe labradorki. "Wywiezione na pewną śmierć"
  3. Tomasz Hajto nagle przerwał milczenie o wypadku na pasach. Po latach wyznał całą prawdę, opadły nam szczęki
  4. Tadeusz Rydzyk zaczął sprzedawać mąkę. Nie do wiary, ile życzy sobie za kilogram
  5. TVN pilnie ostrzega, zacznie się już we wtorek. Lepiej nie wychodzić z domów
  6. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu
  7. Księżyc może mieć swojego "bliźniaka" i naukowcy go znaleźli. Niesamowite wieści
  8. Polskie Babcie dziś znowu staną w obronie praw człowieka. Przypominamy niezwykłe słowa wsparcia, które skierowały do kobiet
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News