Remont domu Mostowiaków w Grabinie. Efekt zwali widzów "M jak miłość" z nóg!

Remont domu Mostowiaków w Grabinie. Efekt zwali widzów "M jak miłość" z nóg! Źródło: Instagram/M jak Miłość

"M jak miłość" znów zaskoczy widzów. W kolejnym sezonie pojawią się nie tylko nowe wątki i nowi bohaterowie, ale również zupełnie nowy dom Mostowiaków. W Grabinie odbędzie się remont, po którym ciężko będzie rozpoznać, że to naprawdę jest dom Barbary i jej bliskich.

"M jak miłość" w premierowych odcinkach po przerwie wakacyjnej zadziwi widzów TVP. Nie tylko zobaczymy nowych bohaterów, ale również odmienione wnętrza. Dom rodziny Mostowiaków zmieni się nie do poznania.

Wielkie zmiany w "M jak Miłość" 

W pierwszych odcinkach po wakacjach, widzowie będą mogli zobaczyć wielkie zmiany, jakie zaszły przez ten czas w domu Basi (Teresa Lipowska) oraz jej dzieci. Można to było zobaczyć już w ostatnich kulisach serialu, w których produkcja uchyliła rąbka tajemnicy. Efekt będzie spektakularny.

Pomieszczenia zostaną pomalowane na jasne kolory, kuchenne płytki i szafki zmienione, co nada wnętrzu wyjątkowego uroku oraz przede wszystkim przestronności. Choć zachowany zostanie uprzedni klimat, wyposażenie poszczególnych pokoi będzie nieco bardziej nowoczesne. 

- Czeka Państwa pełne zaskoczenie, ponieważ od nowego sezonu będziemy mieć zupełnie odnowiony dom - mówi widzom Teresa Lipowska, gwiazda "M jak Miłość".

- Jesteśmy w świeżej kuchni, mamy świeże pokoje, jest teraz bardziej przestronnie, bardziej jasno. W salonie jest niby tak samo, ale wszystko się zmieniło. Będzie się działo w tym salonie - dodaje Małgorzata Różniatowska, serialowa Kisielowa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Skąd takie zmiany? 

Okazuje się, że wspominany remont jest wynikiem przeprowadzki. Jednak nie Rodziny Mostowiaków, a całej produkcji. Zmieniło się miejsce, w którym dotychczas był kręcony serial, zatem scenarzyści mimo iż chcieli dokładnie odwzorować uprzednie pomieszczenia, postanowili wprowadzić niewielki powiew świeżości. 

- Jestem w zupełnie innym miejscu, chociaż wszystko pozornie wygląda tak samo. Nie mogę do siebie dojść, bo wchodzę do jakiegoś zupełnie innego budynku, budynek nowoczesny, a tu jakby czas stanął. To jest piękne połączenie nowoczesności z tradycją - wyznał Robert Moskwa., serialowy Artur. 

screen/youtube/TVP

screen/youtube/TVP

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu