Nadchodzi duża zmiana w "M jak miłość". Reakcje fanów są podzielone

Nadchodzi duża zmiana w "M jak miłość". Reakcje fanów są podzielone Źródło: instagram/mjakmilosc.official/

Zmiany w "M jak miłość" okazały się dość zaskakujące dla telewidzów. Co więcej, poinformowano o tym zaledwie kilka dni przed premierowymi odcinkami, dlatego zupełnie nikt nie spodziewał się czegoś takiego. Internauci zaczęli licznie wyrażać swoje opinie.

"M jak miłość" już 10 września powróci na antenę. Przerwa trwała całe lato, dlatego fani serialu z niecierpliwieniem przebierają nogami i wyczekują momentu, gdy znów będą mogli obserwować historie swoich ulubionych bohaterów. Jeszcze przed wielką przerwą poznaliśmy kilka szczegółów w kwestii fabuły, która w niektórych przypadkach potoczy się w zupełnie nieoczekiwany sposób. Tymczasem pojawiły się kolejne informacje, jednak nie na temat nowych wydarzeń w serialu, a tego, co dzieje się wokół niego.

Wielka zmiana w "M jak miłość"  

Zaledwie dzień temu na oficjalnym Instagramie serialu pojawiło się krótkie nagranie z Małgorzatą Pieńkowską, czyli serialowa Marysią, w roli głównej. Aktorka z uśmiechem na ustach przywitała się z fanami, po czym zdradziła, że kulisy, z których do tej pory mogliśmy tak wiele się dowiedzieć, nie będą już emitowane po każdym odcinku. Błyskawicznie jednak uspokoiła wszystkich internautów, jak się okazuje, od teraz kulisy będą emitowane przed nowym odcinkiem. 

- Dzień dobry kochani, zapraszam was na nowy sezon serialu "M jak miłość". Kulisy będą wyjątkowo inne, więc może smaczniejsze. Jestem pewna, że smaczniejsze, ponieważ będą przed serialem, więc serdecznie was zapraszamy. A ja właśnie zabieram się do... Dowiecie się w kulisach właśnie! Będę szwenkierem, pa - powiedziała aktorka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zdania fanów są podzielone 

Internauci od razu zaczęli komentować nagranie, wyrażając przy tym swoje opinie, które okazały się mocno podzielone. Jedni uważają, że to świetny pomysł, a inni natomiast są negatywnie nastawieni do takiej zmiany i twierdzą, że kulisy po odcinku były zdecydowanie lepsze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne

2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować
 

- Kulisy przed odcinkiem np. poniedziałkowym, będą pokazywać, co będzie się działo w odcinku wtorkowym? A później normalny odcinek poniedziałkowy? Wszystko się pomiesza - czytamy. 

- No to ja już kulis nie obejrzę, szkoda - wyznaje fanka. 

- Już nie mogę się doczekać. Myślę że ta zmiana z kulisami na plus - dodaje kolejna. 

- Wspaniałe, czekam z niecierpliwością! - pisze jeszcze inna.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prezes ZUS ujawnia. Oto jak zgarnąć wyższą emeryturę 
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej
  4. Rodzina królewska zawsze zabiera w podróż własną krew. Właśnie ujawniono dlaczego
  5. Ranna kobieta czekała na pomoc, zamiast tego została jeszcze bardziej skatowana. Dramat we wrocławskim szpitalu

Źródło: instagram

Następny artykuł