Twórczyni "M jak Miłość" miała przykry wypadek. Słodki zwierzaczek nie żyje

Twórczyni "M jak Miłość" miała przykry wypadek. Słodki zwierzaczek nie żyje Źródło: Screen/Youtube/TVP VOD

"M jak Miłość" osiągnęło tak ogromny sukces w Polsce w dużej mierze dzięki pracy twórczyni serialu. Niedawno uległa ona przykremu wypadkowi, w wyniku którego życie stracił słodki zwierzaczek. Opowiedziała o tym przykrym zdarzeniu.

"M jak Miłość" od lat jest ulubionym serialem polskiego społeczeństwa. Losy rodziny Mostowiaków wzbudzają w widzach ogromne zainteresowanie. Ostatnio twórczyni tej hitowej produkcji TVP miała przykry wypadek. Życie straciło zwierzę.

"M jak Miłość" osiągnęło ogromny sukces

"M jak Miłość" stało się takim wielkim przebojem w polskiej telewizji w głównej mierze dzięki talentowi twórczyni serialu czyli Ilonie Łepkowskiej. Wiadomo, że role aktorskie również miały na to ogromny wpływ, ale za każdym odcinkiem stoi geniusz pisarski twórczyni. 

Stoi ona także za sukcesami innych słynnych produkcji TVP, jak chociażby "Korona królów" czy "Stulecie Winnych". Ostatnio scenarzystka poinformowała o tym, że miała wypadek samochodowy. Podała tę przykrą wiadomość na swoich mediach społecznościowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wypadek twórczyni "M jak Miłość" 

Ilona Łepkowska postanowiła się podzielić relacją z przykrego doświadczenia, w którym niedawno uczestniczyła. Scenarzystka jechała samochodem ze swojego domu na wsi do studia TVN 24, w którym to miała wystąpić jako gość w programie "Drugie Śniadanie Mistrzów". Jej podróż została zakłócona dramatycznym wydarzeniem. 

-  Na wąskiej, lokalnej drodze z zarośli wyskoczył mi prosto przed maskę samochodu jelonek. Nie miałam szans, uderzyłam go mimo próby hamowania. Droga jest tak wąska, że nie mogą się na niej bezpiecznie minąć dwa samochody, jeden musi zjeżdżać częściowo na szutrowe pobocze, za którym jest rów... - napisała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie gwiazda. 

Wyjawiła również, że po tym zderzeniu zwierzę żyło, tylko miało otwarte złamanie tylnej nogi. Scenarzystka natychmiast zawiadomiła policję i wezwała na miejsce weterynarza. Z przykrością poinformowała, że trzeba było uśpić zwierzę. Gwiazda TVP bardzo przeżyła to wydarzenie i opłakiwała śmierć jelonka. 

Twórczyni "M jak Miłość" stwierdziła również, że zrobiło jej się ciepło na sercu, kiedy spotkała się z tyloma osobami, które chciały jej pomóc w tej sytuacji. Pochwaliła również pracę policjantów z Grodziska Mazowieckiego. Przyznała, że samochód został solidnie rozbity, ale jest to żadna strata w porównaniu do śmierci słodkiego zwierzaczka. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Dzięki internautom odnalazła zaginionego psa. Ich spotkanie po 2 latach rozłąki wyciska łzy z oczu
  4. Maja Sablewska pozuje w staniku na polu. Według fanów to już jest żenada
  5. Andrzej planował ślub marzeń. Wesele szybko zamieniło się w koszmar
    Konrad Karpiuk
  6. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  7.  

Źródło: FacebFacebookook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News