Fatalne doniesienia o uwielbianej bohaterce "M jak miłość". Jej serce zawiodło

Fatalne doniesienia o uwielbianej bohaterce "M jak miłość". Jej serce zawiodło Źródło: instagram/mjakmilosc

M jak miłość wprowadza w ostatnim czasie bardzo wiele trudnych wątków. Bohaterowie co rusz znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie - zagrożone są nie tylko ich relacje, ale też zdrowie i życie. Tak też stanie się tym razem z jedną z ulubionych bohaterek produkcji.

M jak miłość od kilku ostatnich odcinków nie zwalnia tempa. Z jednej strony groźba rozwodu, z drugiej otarcie się dzielnego policjanta o śmierć - popularny serial cały czas utrzymuje widzów w napięciu. Tym razem w śmiertelnym zagrożeniu ma znaleźć się lubiana przez wielu widzów Iza, czyli była żona zmarłego Skalskiego, którą ten bezustannie prześladował. 

M jak miłość zmieni życie jednej z bohaterek w koszmar

Iza nie miała do tej pory łatwego życia. Jej były mąż, Artur Skalski (grany przez Tomasza Ciachorowskiego), od dość dawna ją prześladował, nie potrafiąc pogodzić się z rozstaniem. Nie tak dawno scenarzyści podjęli decyzję o uśmierceniu jego postaci. Iza jednak nie wie nic o jego śmierci i wciąż lęka się o własne bezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez życie w ciągłym strachu bohaterka serialu poczuje, że doskwierają jej niepokojące symptomy - przyspieszone bicie serca, bezsenność, zawroty głowy. Nie mogąc już żyć w takiej udręce, postanowi wybrać się do lekarza. Na swojego pomocnika wybierze Olka, którego podejście do leków i alkoholu powinno co najmniej budzić wątpliwości - młody lekarz już nieraz popijał tabletki winem. 

Lekarz sam ma problemy z lekami

Olek postanowi wesprzeć przerażoną kobietę, ale zrobi to we właściwy sobie sposób - zapisując jej dużą ilość bardzo silnych leków. Jako że sam nie jest w najlepszym stanie psychicznym, ta dawka może sprawić, że jej serce zawiedzie. Nie wiadomo jeszcze, czy bohaterka to przeżyje, ale sytuacja wygląda bardzo poważnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Pikanterii sytuacji dodaje fakt, że to właśnie Olek jest odpowiedzialny za śmierć byłego męża Izy. Nie wiadomo do końca, czy odważy się jej wyznać prawdę, ale wszystko wskazuje na to, że ta prędzej czy później i tak będzie musiała wyjść na jaw.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski produkt SKRAJNIE NIEBEZPIECZNY dla zdrowia. Znalazł się na czarnej liście artykułów spożywczych
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News