Gwiazda "M jak Miłość" i znana posłanka jest w ciąży. Znamy płeć dziecka i datę porodu

Gwiazda "M jak Miłość" i znana posłanka jest w ciąży. Znamy płeć dziecka i datę porodu Źródło: TRICOLORS East News

"M jak Miłość": Kolejna wielka gwiazda kultowego serialu spodziewa się dziecka. Fani produkcji cały czas bacznie śledzą ciążę Barbary Kurdej-Szatan, która już wkrótce urodzi swojego drugiego potomka. Nikt nie spodziewał się tego, że brzemienna jest także jej koleżanka. Wiemy, kiedy maluch pojawi się na świecie i jakiej będzie płci.

Ostatnie miesiące są wyjątkowo szczęśliwe dla pań grających w popularnym serialu "M jak Miłość". Gwiazdy Telewizji Polskiej przeżywają prawdziwy baby boom. Tegoroczna jesień będzie wyjątkowym czasem nie tylko dla Barbary Kurdej-Szatan, która ostatnio niechcący zdradziła imię swojego potomka. Na kolejne dziecko oczekuje także posłanka Dominika Figurska, która przed laty zasłynęła rolą Ewy Nowickiej.

"M jak Miłość": gwiazda serialu spodziewa się dziecka

Dominika Figurska po raz ostatni pojawiła się na ekranach przed trzema laty. Po premierze produkcji "Dwie korony" oraz "Labirynt świadomości" stwierdziła, że chce rozwijać się nie jako aktorka, a działaczka polityczna. Od tej pory jest bardzo zaangażowana w działania partii Prawo i Sprawiedliwość. W 2018 roku wystartowała w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Mazowieckiego, uzyskując mandat radnej VI kadencji, a rok później bezskutecznie kandydowała do Parlamentu Europejskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Prywatnie gwiazda "M jak Miłość" jest żoną Michała Chorosińskiego, wraz z którym pełniła rolę ambasadorów Światowych Dni Młodzieży zorganizowanych w Krakowie w 2016 roku. Małżeństwo wychowuje wspólnie pięcioro dzieci - Anastazję, Matyldę, Józefa, Piotra i Jana Pawła. Mimo to przed laty internauci mogli śledzić kulisty ich głośnego rozstania. Powodem sporu miała być zdrada, do której dopuściła się Dominika Figurska.

Wszystko wskazuje na to, że negatywne emocje zostały zażegnane. Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Piotr Uściński, podczas konferencji w Urzędzie Miasta w Ząbkach poinformował, że jego koleżanka po fachu spodziewa się szóstego dziecka. Nie zabrakło licznych pochwał skierowanych w stronę gwiazdy "M jak Miłość".

Dzisiaj grzeje: 1. MZ z samego rana opublikowało wstrząsające nagranie. Wielu Polaków może złapać się za głowy

2. W czasie snu ciągle słyszał drapanie. Lekarz nie wierzył własnym oczom

- Proszę państwa, ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z Ciebie, brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego - powiedział działacz PiS.

Doniesienia potwierdził małżonek aktorki. Dzięki temu wiemy, że już jesienią na świat przyjdzie trzecia córka pary. Dziewczynka będzie piątym wspólnym dzieckiem małżeństwa. Z doniesień medialnych wynika, że jedna z pociech aktorki "M jak Miłość" jest owocem jej romansu z dużo starszym reżyserem. Michał Chorosiński postanowił jednak uznać nieślubnego potomka żony. Rodzeństwo bardzo cieszy się na myśl o pojawieniu się siostry. Gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na "palce diabła"
  2. Dramatyczne doniesienia na temat stanu zdrowia mistrzyni świata. Jest coraz gorzej, "Lara walczy o życie"
  3. Pan młody podczas ślubu nagle wybiegł z kościoła. Kilka sekund później prawda wyszła na jaw, goście nie mogli uwierzyć
  4. Maryla Rodowicz potwierdza smutne wieści. Dramatyczna sytuacja gwiazdy
  5. Michał Wiśniewski przekazał radosną nowinę. Fani ślą gratulacje, nikt się nie spodziewał
  6. Tragedia, nie żyje księżniczka. Miała straszny wypadek, cały kraj pogrążył się w żałobie

Źródło: Jastrząb Post

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News