Sytuacja jest coraz gorsza. Teresa Lipowska wyznała smutną prawdę na antenie TVP

Sytuacja jest coraz gorsza. Teresa Lipowska wyznała smutną prawdę na antenie TVP Źródło: screen Pytanie na śniadanie

"M jak miłość" sprawiło, że Teresa Lipowska rozpoznawana jest dziś w całej Polsce. Aktorka, która od lat związana jest ze stacją TVP, podzieliła się smutnym wyznaniem. Okazuje się, że sytuacja jest coraz gorsza.

"M jak miłość" jest jednym z najchętniej oglądanych serial w Polsce. Widzowie, którzy od lat śledzą losy rodziny Mostowiaków, chętnie też dowiadują się, co dzieje się w życiu prywatnym gwiazd, które wcielają się w głównych bohaterów. Jedną z aktorek, które w serialu "M jak miłość" grają od pierwszego odcinka, jest Teresa Lipowska, która na antenie TVP podzieliła się z widzami wyjątkowo przejmującym wyznaniem. Okazuje się, że sytuacja polskiej aktorki jest coraz gorsza. 

Gwiazda serialu "M jak miłość" podzieliła się smutną prawdą

TVP rozpoczęło nadawanie programu "Bądźmy razem w domu", gdzie gwiazdy zdradzają, jak spędzają czas podczas izolacji. Jedną z osób, które wzięły udział w programie była Teresa Lipowska, która opowiedziała, że stosuje się do wydanych obostrzeń, ale w związku z tym pojawił się w jej życiu problem. 

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

- Mieszkam sama, więc po prostu nie wytrzymuję. Najgorsza jest samotność. Jeśli ma się partnera, można się pośmiać czy pograć... Zrobiłam wszystkie rzeczy, w tym poprałam koce... Siedzenie i nicnierobienie zawodowo jest straszne. Dzisiaj zrobiłam sałatkę jarzynową, której nie robiłam z 13 lat! - wyznała gwiazda "M jak miłość". 

Aktorka "M jak miłość" może liczyć na pomoc rodziny

W ciężkich chwilach związanych z izolacją społeczeństwa, aktorka "M jak miłość" może liczyć na pomoc swojego syna. Marcin Zaliwski robi wszystko, by w obecnym okresie Teresa Lipowska nie odczuwała samotności. 

- Mam mnóstwo telefonów, syn zaopatruje mnie we wszystkie produkty, wnuki dzwonią. Mam mnóstwo przyjaciół, więc telefonicznie jestem bardzo aktywna. Najgorsze, co zrobiłam w życiu, to fakt, że nie zaprzyjaźniłam się z internetem! Nie było na to czasu... W tej chwili nie mogę nikogo zaprosić do nauki, bo nie wpuszczam nikogo do domu - wyznała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano informacje o śmierci. Katarzyna Dowbor zrobiła co mogła, smutna wiadomość wprost z Polsatu
2. Można prywatnie zrobić sobie test na koronawirusa. Wiemy, ile kosztują i jak długo się czeka na wynik

Gwiazda serialu "M jak miłość" na szczęście ma rodzinę, która pomaga jej zwalczać samotność. Pamiętajmy, by dziś zatroszczyć się także os starsze osoby, które często tak, jak Teresa Lipowska mogą odczuwać samotność. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kraje, które wzorowo poradziły sobie z epidemią. Świat może się od nich wiele nauczyć
  2. Reprezentant Polski mógł zakończyć karierę jednego z polityków. Działacz błagał go o litość
  3. Lekarze przebadali osoby, które wyzdrowiały z koronawirusa. Doszli do strasznych wniosków, zniszczone płuca wcale nie są najgorsze
  4. Co łączyło Alicję Bachledę-Curuś i Jana Pawła II? Zdjęcia ujawniły całą prawdę, odbiera mowę
  5. Syn wyznał całą prawdę o śmierci rodziców na COVID-19. "Zmarli w odstępie kilku minut"
  6. Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscy

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News