Uwielbiany aktor odchodzi z "M jak miłość". Producenci serialu ujawnili, jak zakończy się jego żywot w hicie TVP

Uwielbiany aktor odchodzi z "M jak miłość". Producenci serialu ujawnili, jak zakończy się jego żywot w hicie TVP Źródło: Facebook/M jak miłość

"M jak Miłość" pożegna aktora, który był uwielbiany przez wielu widzów. Producenci hitu TVP zdradzili, jak zakończą się losy jego bohatera. Dla wielu fanów może to być ogromne zaskoczenie.

"M jak miłość" pożegna się uwielbianym aktorem. Gwiazdor ogłosił właśnie, że odchodzi z serialu, a producenci hitu TVP wyjawili, jak zamierzają zakończyć życie tej postaci. Należy jej się bowiem odpowiedni, fabularny finał, bo uwielbiało go wielu fanów. 

"M jak miłość" żegna aktora  

"M jak miłość" to wciąż ukochany serial Polaków, którzy od lat z ogromną uwagą śledzą losy rodziny Mostowiaków. Teraz widzowie będą musieli pogodzić się z tym, że jeden z aktorów hitu pożegna się z produkcją.

Tomasz Ciachorowski przestanie grać w kolejnych odcinkach serialu. Scenarzyści przygotowali dla jego postaci wyjątkowe fabularne zakończenie. Wielbiciele "M jak miłość" powinni przygotować się na ogromne emocje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaskakujący finał 

Tomasz Ciachorowski należał do ekipy serialu przez 4 lata. Wcielał się w bardzo intrygująca postać Artura Skalskiego - przystojniaka o psychopatycznych skłonnościach. Trudno było o bezkompromisową sympatię do tego bohatera, ale na pewno istotnie wzbogacał fabułę produkcji i zyskał wielu fanów. Sympatycy "M jak miłość" bardzo cenili sobie pracę aktorską Ciachorowskiego, a jego odejście z pewnością będzie dla nich ciosem. Gwiazdor również bardzo przeżywa swoje rozstanie z hitem TVP.

Producenci "M jak miłość" zadecydowali o zdradzeniu, jak będzie wyglądała ostatnia scena z udziałem Artura Skalskiego. Scenarzyści postanowili w spektakularny sposób pożegnać się z nim. Artur Skalski ma bowiem zostać zamordowany przez Olka Chodakowskiego, granego przez Maurycego Popiela. Między bohaterami dojdzie do bójki, wskutek której Skalski straci życie. Chodakowski użyje do morderstwa broni palnej. Zapowiada się niesamowicie emocjonująca scena. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater naszych czasów

- Nigdy wcześniej żaden z moich bohaterów nie rozstawał się z życiem. Tej scenie w "M jak miłość" towarzyszyły efekty pirotechniczne. Po ogłuszającym strzale nastąpiła absolutna, 10-sekundowa cisza, musiałem wstrzymać oddech. To było niesamowite, wręcz transcendentne doświadczenie. Wracałem potem do domu samochodem i łzy ciekły mi po policzkach - opowiadał o swoich odczuciach na temat rozstania z serialem Tomasz Ciachorowski. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdzają, na co wydajesz 500 plus. Tysiące Polaków odcięli od finansowania
  2. Kaczyńskiemu puściły wszystkie hamulce. Jeszcze nikt w Polsce się na to nie odważył
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Wprost 

Następny artykuł