Znany wszystkim jako „Luke Skywalker” amerykański aktor Mark Hamill napisał na Twitterze coś po polsku. Tym tekstem zwyczajnie wygrał internety.

Okazuje się, że znany z sagi „Gwiezdnych Wojen” amerykański aktor, Mark Hamill ma niesamowite poczucie humoru. Krótkim tekstem wygrał internety.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat Roberta. Przez Gwiezdne Wojny będzie „machał kut*sem” na rynku w…

Luke Skywalker napisał coś po polsku

Ostatnio aktor był naprawdę zapracowany. Po wielu latach wrócił na plan „Gwiezdnych Wojen”, by jako Luke Skywalker dalej walczyć z ciemną stroną mocy.

Nie wiadomo, czy to sukces, jaki przyniosły „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” czy po prostu usposobienie aktora, ale jego poczucie humoru rozbroiło wszystkich internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Grzegorz Braun analizuje Gwiezdne Wojny, czy Yoda był Żydem? (video)

Nietypowa prośba

Pewna użytkowniczka Twittera, o nicku skrsgrd, wpadła na interesujący pomysł. Postanowiła poprosić Marka Hamilla, oznaczając go w swoim poście, o to, żeby ten napisał coś po polsku.

Napisała więc: „I wonder if @Mark Hamill would tweet me something in Polish”. Wtedy stało się coś, czego użytkowniczka Twittera raczej się nie spodziewała.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiezdne Wojny pod znakiem zapytania. Reżyser rezygnuje

Mark Hamill wygrał internety

Mark Hamill zareagował. Na swoim Twitterze, w odpowiedzi na jej zapytanie, odpisał w języku polskim: „coś”. Zrealizował zatem jej prośbę, robiąc to bardzo dosłownie.

Internauci żartują, że jest on prawdopodobnie pierwszą osobą w historii, która wygrała internety za pomocą jedynie trzech liter. Komentarzom pod postem nie ma końca!

Ta reakcja Hamilla na pewno przyniesie mu tylko więcej fanów. Teraz aktora będziemy mogli zobaczyć dopiero w kolejnej premierze hitowych „Gwiezdnych Wojen”, przewidzianej na rok 2019.

 

Luke Skywalker
fot. Twitter/@Mark Hamill

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

15 gwiazd, które przyznały się do ABORCJI [ZDJĘCIA]


Największe graficzne porażki gwiazd [ZDJĘCIA]