Zdradzona żona posła PiS: poniżał mnie latami. Dziś bryluje

Zdradzona żona posła PiS: poniżał mnie latami. Dziś bryluje

Łukasz Zbonikowski z PiS znalazł się dwa lata temu w centrum ogromnego skandalu. Na jaw wyszło bowiem jego skandaliczne zachowanie wobec żony. Co ciekawe, poseł nie został ukarany tak, jak spodziewali się tego wyborcy, a dziś bryluje na katolickich imprezach.

Zbonikowski przez długi czas miał znęcać się nad życiową partnerką i w brutalny sposób ją upokarzać. Twierdził między innymi, że każda żona "ma być ładna, żeby seks nie był przymusem, niewysoka, z płaską głową, żeby można było na niej postawić szklankę z piwem, do tego posłuszna, inteligentna i w miarę majętna, powinna być katoliczką – by wiedziała, gdzie jej miejsce. Dobrze, aby była naiwna, bo uwierzy w co trzeba".

Łukasz Zbonikowski: zadziwiająca przeszłość posła

- Stałam się elementem jego wizerunku. Od początku mnie oszukiwał, zdradzał ze stażystką. Nazywał mnie krową. Upokarzał, poniżał, wyśmiewał. A publicznie zamawiał msze święte w naszej intencji i chodził na pielgrzymki do Częstochowy - ujawniła zraniona żona posła PiS. Jako że skandal wokół Zbonikowskiego narastał w szalonym tempie, Jarosław Kaczyński zdecydował się zawiesić go w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości. Ostatecznie został jednak po cichu przywrócony do szeregów ugrupowania.

Co teraz robi poseł?

Zbonikowski prawdopodobnie wciąż nie widzi niczego złego w swoim zachowaniu. W ostatnim czasie pojawił się na katolickim koncercie we Włocławku, na którym usiadł tuż obok zaprzyjaźnionego księdza. Warto zaznaczyć, że impreza odbyła się pod patronatem biskupa Wiesława Meringa. Zadziwiająca przeszłość nie przeszkodziła jednak organizatorom koncertu w posadzeniu posła w pierwszym rzędzie widowni. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sfałszowane wybory?! Lech Wałęsa nie ma wątpliwości
  2. Błaszczak okrutnie poniżony. Kroi się skandal
  3. Dziennikarz wyciągnął to po latach. Kaczyński będzie wściekły
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News