Łukasz Szumowski
YouTube Ministerstwo Zdrowia
Klaudia Bochenek - 14 Maja 2020

Czekał do ostatniego momentu. Do sieci trafił list Łukasza Szumowskiego, znamy jego treść

Łukasz Szumowski postanowił wystosować dziś niezbyt długi list skierowany do konkretnych osób. Trafił na rządowe media społecznościowe. Internauci byli dość zaskoczeni i nie przyjęli tej publikacji zbyt przychylnie, zresztą treść listu mówi sama za siebie.

Łukasz Szumowski zaskoczył dziś internautów listem, który niepodziewanie znalazł się w sieci. Skutek jego zamieszczenia na stronach rządowych jest odwrotny od zamierzonego.

List ministra zdrowia pojawił się na rządowym Twitterze

To już kolejny opublikowany list ministra zdrowia w ciągu kilku ostatnich dni. Najpierw złożył życzenia z okazji Dnia Pielęgniarek i Położnych, dziś również wypada ważne święto dla branży medycznej. Chodzi o Dzień Opiekuna Medycznego. Łukasz Szumowski i tym razem zabrał głos, a jego wpis odbił się szerokim echem, zbierając niekoniecznie pochlebne komentarze.

Zdjęcie jest na pierwszy rzut oka niepozorne.Przyjaciółki zrobiły sobie pozornie zwykłe zdjęcie. Mało kto potrafi zauważyć upiorny szczegół w tleCzytaj dalej

- Szanowni Państwo, z okazji Dnia Opiekuna Medycznego składam - wszystkim Państwu wykonującym ten zawód - najserdeczniejsze życzenia, a przede wszystkim wyrazy uznania i podziękowania za Państwa pracę i zaangażowanie, codzienny trud i poświęcenie w sprawowaniu opieki nad pacjentem. Odpowiedzialność, wyrozumiałość i oddanie to nieodłączny element Waszej pracy. Życzę, aby Państwa praca była dla Was spełnieniem zawodowym i powodem do dumy. W tym szczególnym czasie życzę wszystkim Opiekunom Medycznym zdrowia oraz wytrwałości w podejmowanych trudach, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Łukasz Szumowski - czytamy w specjalnie przygotowanym liście napisanym przez ministra zdrowia.

Łukasz Szumowski może nie być zadowolony z reakcji internautów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znaki zodiakuLepiej uważać na kilka znaków zodiaku. Są okropnymi plotkarzami, nie mają żadnych skrupułówCzytaj dalej

Internauci od razu zasypali wpis z zamieszczonym listem masą komentarzy. Większość niestety jest dość krytyczna. Internauci są oburzeni zarówno tymi, jak i poprzednio złożonymi życzeniami.

Dzisiaj grzeje:

1. W transmisji na żywo prezydent Duda ujawnił rodzinny dramat. Jego bliski został niestety zakażony
2. Premier bez uprzedzenia podjął decyzję. Nie mieści się w głowie, ludzie oburzeni

- Zamiast takich pięknych słów może podwyżka dla pań pielęgniarek, o opiekunach nie wspominając? - krytykowali twitterowicze.

- Mniej mówienia, więcej działania - skwitował inny z internautów.

- Dziękuję za życzenia w tym trudnym czasie, sam ciężko pracuję jako opiekun i dobrze usłyszeć pozytywne słowa - napisał pracownik służby zdrowia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szerszeń azjatycki dotarł do Europy. Niestety jest już pierwsza ofiara śmiertelna
  2. Tomasz Hajto w dużych tarapatach. Poważne zarzuty wobec byłego piłkarza
  3. Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze informacje. Niestety, wśród ofiar jest 18-latka
  4. Niebywała pomyłka dużego banku w Polsce. Chodzi o wielkie pieniądze
  5. Gwiazda "DDTVN" wyjawiła zatrważającą diagnozę dla swojego dziecka. Smutne rokowania, mózg może nie wytrzymać
  6. Wykiełkuje w 3 dni. Wytrawny ogrodnik wyjawił trik na gigantyczne plony marchwi

Roksana Węgiel - sekretRoksana Węgiel zdradziła swój sekret. Rewelacja na aktualne dniCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News