Łukasz Piszczek – znany i lubiany reprezentant Polski w piłce nożnej poinformował dziś na swoim Instagramie o odejściu z kadry. W oświadczeniu podziękował za 11 lat gry w barwach biało-czerwonych.

– Dzień dobry. W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje. Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca. 11 lat zawsze z dumą reprezentowałem Polskę w seniorskiej reprezentacji. Był to wyjątkowy czas. Będę go zawsze bardzo miło wspominał – napisał na swoim Instagramie Łukasz Piszczek, który zdecydował się odejść z reprezentacji Polski.

Jak sam stwierdził, swoją decyzję podjął „po długich przemyśleniach” i była ona dla niego trudna. Wyjątkowy czas spędzony z kadrą, na pewno zostanie w jego pamięci. Dowodem na to jest dalsza część wpisu, w którym Łukasz Piszczek dziękuje kibicom za wsparcie, którego od nich doświadczył. Jest on również dedykowany trenerom i kolegom z kadry, którzy mieli wpływ na jego grę.

Łukasz Piszczek opuszcza kadrę

– Dziękuję przede wszystkim Kibicom za wsparcie, Trenerom: Leo Beenhakkerowi, Franciszkowi Smudzie, Waldemarowi Fornalikowi i Adamowi Nawałce dziękuję za zaufanie. Zawsze starałem się nauczyć od nich jak najwięcej, czerpać z ich doświadczenia i wiedzy. Dziękuję wszystkim osobom związanym z każdym sztabem szkoleniowym i moim kolegom z boiska, z którymi wspólnie miałem zaszczyt reprezentować Polskę w tych 65 meczach z orłem na piersi. Zostawię w swojej pamięci mecze, w których swoją grą dawaliśmy wszystkim Kibicom wiele radości.
Trenerowi Jerzemu Brzęczkowi i naszej reprezentacji życzę przede wszystkim dużo sukcesów – napisał Łukasz Piszczek na Facebook’u.

Jego wpis wywołał poruszenie wśród jego wiernych fanów, którzy natychmiast odpowiedzieli na Instagramie.

– Aż się popłakałam 😞😂 będzie cię nam bardzo brakować 😞 dziękujemy i powodzenia – napisał ktoś pod jego postem.

– Wielka szkoda, ale i ogromne podziękowania za grę, za wszystkie mecze z orłem na piersi, za walkę! Życzę powodzenia i jeszcze raz dziękuje! – skomentował ktoś inny.

– Będzie Cię baaardzo brakowało! Dziękujemy za wszystko – brzmiał kolejny komentarz.

Od wstąpienia do reprezentacji w 2007 roku Łukasz Piszczek rozegrał 65 spotkań, podczas których strzelił dla nas trzy bramki.

PRZECZYTAJ: Smutne. Maryla Rodowicz pogodziłą się ze swoim losem

PRZECZYTAJ: Dorota Wellman, Wojciechowska, czy Kożuchowska: która z nich jest najcenniejsza? Będziecie w szoku

PRZECZYTAJ: Magda Gessler zostanie babcią?? Lara jest w ciąży?

Łukasz Piszczek
fot. instagram.com
Łukasz Piszczek
fot. instagram.com
Łukasz Piszczek
fot. Instagram

MEMY po meczu Polska-Kolumbia. Internet nie zapomina!


MEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadów

Zobacz również