Reprezentant Polski odchodzi z kadry. To wielka strata dla naszej drużyny

Reprezentant Polski odchodzi z kadry. To wielka strata dla naszej drużyny Źródło: fot. Instagram

Łukasz Piszczek - znany i lubiany reprezentant Polski w piłce nożnej poinformował dziś na swoim Instagramie o odejściu z kadry. W oświadczeniu podziękował za 11 lat gry w barwach biało-czerwonych.

- Dzień dobry. W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje. Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca. 11 lat zawsze z dumą reprezentowałem Polskę w seniorskiej reprezentacji. Był to wyjątkowy czas. Będę go zawsze bardzo miło wspominał - napisał na swoim Instagramie Łukasz Piszczek, który zdecydował się odejść z reprezentacji Polski. Jak sam stwierdził, swoją decyzję podjął "po długich przemyśleniach" i była ona dla niego trudna. Wyjątkowy czas spędzony z kadrą, na pewno zostanie w jego pamięci. Dowodem na to jest dalsza część wpisu, w którym Łukasz Piszczek dziękuje kibicom za wsparcie, którego od nich doświadczył. Jest on również dedykowany trenerom i kolegom z kadry, którzy mieli wpływ na jego grę.

Łukasz Piszczek opuszcza kadrę

- Dziękuję przede wszystkim Kibicom za wsparcie, Trenerom: Leo Beenhakkerowi, Franciszkowi Smudzie, Waldemarowi Fornalikowi i Adamowi Nawałce dziękuję za zaufanie. Zawsze starałem się nauczyć od nich jak najwięcej, czerpać z ich doświadczenia i wiedzy. Dziękuję wszystkim osobom związanym z każdym sztabem szkoleniowym i moim kolegom z boiska, z którymi wspólnie miałem zaszczyt reprezentować Polskę w tych 65 meczach z orłem na piersi. Zostawię w swojej pamięci mecze, w których swoją grą dawaliśmy wszystkim Kibicom wiele radości. Trenerowi Jerzemu Brzęczkowi i naszej reprezentacji życzę przede wszystkim dużo sukcesów - napisał Łukasz Piszczek na Facebook'u. Jego wpis wywołał poruszenie wśród jego wiernych fanów, którzy natychmiast odpowiedzieli na Instagramie. - Aż się popłakałam ?? będzie cię nam bardzo brakować ? dziękujemy i powodzenia - napisał ktoś pod jego postem. - Wielka szkoda, ale i ogromne podziękowania za grę, za wszystkie mecze z orłem na piersi, za walkę! Życzę powodzenia i jeszcze raz dziękuje! - skomentował ktoś inny. - Będzie Cię baaardzo brakowało! Dziękujemy za wszystko - brzmiał kolejny komentarz. Od wstąpienia do reprezentacji w 2007 roku Łukasz Piszczek rozegrał 65 spotkań, podczas których strzelił dla nas trzy bramki.

PRZECZYTAJ: Smutne. Maryla Rodowicz pogodziłą się ze swoim losem

PRZECZYTAJ: Dorota Wellman, Wojciechowska, czy Kożuchowska: która z nich jest najcenniejsza? Będziecie w szoku

PRZECZYTAJ: Magda Gessler zostanie babcią?? Lara jest w ciąży?

Łukasz Piszczek fot. instagram.com Łukasz Piszczek fot. instagram.com Łukasz Piszczek fot. Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News