Łukasz Piszczek – znany i lubiany reprezentant Polski w piłce nożnej poinformował dziś na swoim Instagramie o odejściu z kadry. W oświadczeniu podziękował za 11 lat gry w barwach biało-czerwonych.

– Dzień dobry. W życiu czasami trzeba podejmować ciężkie, ale racjonalne decyzje. Po długich przemyśleniach ja taką podjąłem. Moja przygoda z reprezentacją dobiegła końca. 11 lat zawsze z dumą reprezentowałem Polskę w seniorskiej reprezentacji. Był to wyjątkowy czas. Będę go zawsze bardzo miło wspominał – napisał na swoim Instagramie Łukasz Piszczek, który zdecydował się odejść z reprezentacji Polski.

Jak sam stwierdził, swoją decyzję podjął „po długich przemyśleniach” i była ona dla niego trudna. Wyjątkowy czas spędzony z kadrą, na pewno zostanie w jego pamięci. Dowodem na to jest dalsza część wpisu, w którym Łukasz Piszczek dziękuje kibicom za wsparcie, którego od nich doświadczył. Jest on również dedykowany trenerom i kolegom z kadry, którzy mieli wpływ na jego grę.

Łukasz Piszczek opuszcza kadrę

– Dziękuję przede wszystkim Kibicom za wsparcie, Trenerom: Leo Beenhakkerowi, Franciszkowi Smudzie, Waldemarowi Fornalikowi i Adamowi Nawałce dziękuję za zaufanie. Zawsze starałem się nauczyć od nich jak najwięcej, czerpać z ich doświadczenia i wiedzy. Dziękuję wszystkim osobom związanym z każdym sztabem szkoleniowym i moim kolegom z boiska, z którymi wspólnie miałem zaszczyt reprezentować Polskę w tych 65 meczach z orłem na piersi. Zostawię w swojej pamięci mecze, w których swoją grą dawaliśmy wszystkim Kibicom wiele radości.
Trenerowi Jerzemu Brzęczkowi i naszej reprezentacji życzę przede wszystkim dużo sukcesów – napisał Łukasz Piszczek na Facebook’u.

Jego wpis wywołał poruszenie wśród jego wiernych fanów, którzy natychmiast odpowiedzieli na Instagramie.

– Aż się popłakałam 😞😂 będzie cię nam bardzo brakować 😞 dziękujemy i powodzenia – napisał ktoś pod jego postem.

– Wielka szkoda, ale i ogromne podziękowania za grę, za wszystkie mecze z orłem na piersi, za walkę! Życzę powodzenia i jeszcze raz dziękuje! – skomentował ktoś inny.

– Będzie Cię baaardzo brakowało! Dziękujemy za wszystko – brzmiał kolejny komentarz.

Od wstąpienia do reprezentacji w 2007 roku Łukasz Piszczek rozegrał 65 spotkań, podczas których strzelił dla nas trzy bramki.

PRZECZYTAJ: Smutne. Maryla Rodowicz pogodziłą się ze swoim losem

PRZECZYTAJ: Dorota Wellman, Wojciechowska, czy Kożuchowska: która z nich jest najcenniejsza? Będziecie w szoku

PRZECZYTAJ: Magda Gessler zostanie babcią?? Lara jest w ciąży?

Łukasz Piszczek
fot. instagram.com
Łukasz Piszczek
fot. instagram.com
Łukasz Piszczek
fot. Instagram

MEMY po meczu Polska-Kolumbia. Internet nie zapomina!


MEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadów

Zobacz również

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.