Nie udało się. Odszedł po długiej, bolesnej walce

Nie udało się. Odszedł po długiej, bolesnej walce

W wieku jedynie 7 lat zmarł Łukasz Gradowski, chłopiec, który od długiego czasu walczył z poważną chorobą. Szczególnie ciepło wspominają go właśnie katolicy, dla których stanowił wyjątkowy wzór wiary. Chłopcu kibicowała cała Polska.

Łukaszek cierpiał na białaczkę limfoblastyczną. Niestety nie udało mu się pokonać choroby i zmarł w niezwykle młodym wieku.

Nie żyje Łukasz Gradowski

Chłopiec spędził ostatni czas w szpitalu. Jego mama wyjawiła, iż jednej nocy miał mieć wizję Chrystusa, o której po przebudzeniu jej opowiedział. - Widział go wyraźnie. Jezus miał białą szatę i purpurowy pas. Łukasz mówił, że Jezus ma długie brązowe włosy i oczy podobne do moich, że jest wysoki i że tam jest tak pięknie, jak nigdzie indziej na ziemi. Powiedział jeszcze, że nie chciał stamtąd wracać. Myślałam, że serce mi pęknie - ujawniła pani Joanna.

Tragiczne ostatnie pożegnanie

Pogrzeb chłopca wypełniony był łzami i żalem. Wierni byli jednak niezwykle poruszeni kazaniem, które w czasie mszy żałobnej wygłosił duchowny. - To wydarzenie jest pewnego rodzaju znakiem. Dzisiaj takim znakiem, w którym Jezus pokazuje swoją moc jest ś.p. Łukasz. Dziękujemy Panu Bogu za życie Łukasza, choć tak krótkie, ale przepełnione miłością do Boga - usłyszeli bliscy zmarłego chłopca z ołtarza. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Niemcy właśnie ujawnili, cała Europa w szoku! „Kaczyński ma raka”
  2. W hitowym serialu TVP kochali go wszyscy. Padła śmiertelna diagnoza
  3. Niespodziewana, okropna tragedia. Nie żyje najpopularniejszy w kraju kucharz, podróżnik i restaurator
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News