Skandal na polskim kabarecie! Ludzie w furii nagle zaczęli wychodzić

Skandal na polskim kabarecie! Ludzie w furii nagle zaczęli wychodzić Źródło: screen/youtube/Polsat

Kabaret Hrabi tworzy dwoje aktorów byłego kabaretu Potem (Dariusz Kamys i Joanna Kołaczkowska), pianista Łukasz Pietsch oraz Tomasz Majer. Ten skład zyskał w Polsce dużą popularność, jednak podczas jednego z ich występów ludzie wyszli w trakcie wykonywania piosenki. 

Kabaret Hrabi działa na polskiej scenie kabaretowej już prawie 16 lat. Przez ten czas nastąpiła tylko jedna zmiana w ich szeregach, kiedy to w 2003 r. Tomasz Majer zastąpił Krzysztofa Szubzdę. Ilość ich programów kabaretowych także jest imponująca - na koncie mają ich już 15, a ostatni z nich to "Cyrkuśniki". Jak podaje Gazeta Lubuska, podczas jednego z ich występów doszło do skandalu - ludzie nagle zaczęli wychodzić.

Kabaret Hrabi w kinie Wenus

Gazeta Lubuska podaje, że podczas występu grupy w sali zielonogórskiego kina Wenus, publika nagle zaczęła gremialnie wychodzić. Występ miał miejsce w maju 2009 r., kiedy kabaret prezentował program "Syf i malaria". Jak wspomina portal, podczas występu eksplodował głośnik wraz z mikrofonem, kulisy się waliły, a aktorzy zapominali tekstów. Obecne były również pomyłki w kolejności wykonywania skeczy, a kabareciarze wychodzili na scenę w niedopiętych sukienkach i z otwartymi rozporkami. Był to pomysł na nabijanie się z kabaretowej codzienności, którego autorem jest Władysław Sikora.

Fani zaczęli wychodzić z sali

Gazeta Lubuska dobitnie napisała "Skandal! Widzowie wyszli z kabaretu Hrabi", jednak później zaczęła tłumaczyć się, że zabieg był celowy - kabareciarze sami poprosili widownię, by tak nagle zaczęła opuszczać salę podczas ich ostatniej piosenki pożegnalnej. Fani owładnięci powystępową furią ruszyli tłumnie do drzwi. Chodziło o to, by do końca piosenka sala została pusta. Klimat programu - przesyconego autoironią i żartami wycelowanymi w samych występujących - idealnie dopełniły lecące na scenę pomidory.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Morawiecki podpisał! Klamka zapadła, waży się przyszłość Polaków
  2. Minister Spraw Zewnętrznych zdradził sekret. To może być koniec Polski w Unii Europejskiej
  3. Tajemnica Kaczyńskiego i Macierewicza wyszła na jaw! Oszukali miliony Polaków
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News