Premiera Lucyfera w Netflix zachwyciła fanów. Zwiastun zapowiadał niesamowite show

Premiera Lucyfera w Netflix zachwyciła fanów. Zwiastun zapowiadał niesamowite show Źródło: Netflix/Lucyfer

Lucyfer - zwiastun PL już dawno krąży po sieci. Zapowiada on trójkąt miłosny, oczywiście z głównym bohaterem w roli głównej. Co wydarzy się w czwartym sezonie popularnego serialu kryminalnego? Premiera serii miała miejsce w tym tygodniu, wtedy też pojawiły się wszystkie jej odcinki na Netflixie.

Lucyfer - zwiastun PL zwiastuje wiele zmian, ale przede wszystkim niesamowite widowisko dla widza. W najnowszych odcinkach pojawi się nowa postać. Jaką rolę odegra i czy bardzo wpłynie na główną fabułę?

Lucyfer na popularnej platformie filmowej. Czym zaskoczy nas Netflix?

Kampanie Save Lucifer I Pick Up Lucifer były inicjatywami fanów serialu, które miały skutkować jego przywróceniem na ekrany telewizorów. Kiedy FOX ogłosił koniec serii z Władcą Piekieł w roli głównej, fani byli załamani. Serial uratował Netflix, który przejął prawa do produkcji i postanowił stworzyć kolejny sezon, którego premiera odbyła się 8 maja.

 - Lucyfer to fantastyczny serial, który naprawdę zdobył dużą popularność wśród widzów w krajach, gdzie nabyliśmy prawa do pokazywania go na naszej platformie. Czuliśmy więc, że to ważne, by pomóc tej produkcji w przetrwaniu ze względu na tych fanów - komentowała wiceszefowa Netflixa do spraw oryginalnych produkcji, Cindy Holland.

Odcinki 4. sezonu serialu Lucyfer:

 • Odcinek 1 - Everything’s Okay,
 • Odcinek 2 - Somebody’s Been Reading Dante’s Inferno,
 • Odcinek 3 - O, Ye of Little Faith, Father,
 • Odcinek 4 - All About Eve,
 • Odcinek 5 - Expire Erect,
 • Odcinek 6 - Orgy Pants To Work,
 • Odcinek 7 - Devil Is A Devil Does,
 • Odcinek 8 - Super Bad Boyfriend,
 • Odcinek 9 - Save Lucifer,
 • Odcinek 10 - King of Hell.

Lucyfer zwiastun PL - 4. sezon

W Internecie pod koniec kwietnia pojawił się oficjalny zwiastun nadchodzącej serii kryminalnej produkcji telewizyjnej. Co możemy wywnioskować z kilkuminutowego trailera? Lucyfer wraca do poprzedniego życia, jednak na swojej drodze spotyka dawno niewidzianą przyjaciółkę, biblijną Ewę, która mocno zamiesza w jego życiu. "Kiedy Diabeł spotka pierwszą miłość, przebudzi się zło" słyszymy w zwiastunie. Czy Ewa ma co do Diabła czyste intencje?

W 4. sezonie będzie oczywiście kontynuowany wątek relacji Lucyfera z detektyw Chloe, która w poprzedniej serii zobaczyła jego prawdziwą twarz. Kobieta nadal nie może pogodzić się z prawdą swoim partnerze. W tym sezonie pojawi się również Graham McTravish, który wcieli się w ogarniętego obsesją ojca Kinley.

 - Ojciec Kinley ma rachunki do wyrównania. Ma obsesję na punkcie pewnego proroctwa mającego związek z Diabłem chodzącym po Ziemi i znajdującym pierwszą miłość, a kiedy to się wydarzy, zło ma opanować świat. I naprawdę głęboko w to wierzy - powiedział Tom Ellis, odtwórca tytułowego bohatera.

 

 1. Nowy sezon serialu Lucyfer. Wraca dzięki Netflix
 2. Co się wydarzyło w 4. odcinku Gry o Tron? Krajobraz po wielkiej bitwie (SPOILERY)
 3. Kiedy 4 odcinek 8 sezonu Gry o Tron? Wydarzenia po wielkiej bitwie będą poruszające
 4. Daenerys Targaryen pierwsza tego imienia... i co dalej? Wszystkie tytuły Królowej Smoków
 5. Netflix przejmuje kultowy serial FOX-a. Czy zrobi go lepiej?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News