Gdzie oglądać 9. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci

Gdzie oglądać 9. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci Źródło: youtube.com/Netflix

Lucyfer S04E09 online - możemy już obejrzeć najnowszy sezon Lucyfera. Na jakich platformach streamingowych został udostępniony? Są duże zmiany w porównaniu z poprzednimi odsłonami serii, niektórzy fani mogą być zawiedzeni.

Lucyfer S04E09 online - już możemy oglądać najnowsze odcinki popularnego serialu Netflix. Gdzie jest on udostępniony? Tych miejsc nie jest wiele!

Lucyfer S04E09 online. Gdzie oglądać za darmo, na CDA?

Lucyfer jest bardzo wyczekiwanym serialem, na którego premierę oczekuje wiele osób. Niestety dla niektórych, po przejściu w ręce Netflixa, nowe odcinki serii nie będą już pojawiać się w telewizji i innych platformach streamingowych. Oznacza to, że nie zobaczymy ich już ani w TVN 7, możliwe jednak, że będzie udostępniony w polskim serwisie CDA.

W praktyce oznacza to, że nie ma żadnej możliwości oglądania serialu za darmo. Do niedawna mogliśmy spróbować zrobić to dzięki darmowej miesięcznej subskrypcji oferowanej przez Netflix dla nowych użytkowników. Niestety oferta ta już zniknęła - zbyt wiele osób oszukiwało system i zakładało nowe konta z nowych e-maili, aby było to opłacalne dla platformy. 

Skąd nazwa dziewiątego odcinka?

Ocalić Lucyfera - tak zatytułowany jest przedostatni odcinek czwartego sezonu serialu Lucyfer. Nie jest on przypadkowy i nawiązuje do wielkiej kampanii w mediach społecznościowych, którą przeprowadzili fani serialu. Wszystko zaczęło się od wiosny 2018. FOX, czyli poprzedni producent serialu Lucyfer, zdecydował się zakończyć emisję po trzecim sezonie. Fani poczuli, że nie jest to odpowiedni moment, a najciekawsze wątki nie zostały wystarczająco dobrze zamknięte. Z tego powodu zdecydowali się rozpocząć akcję #savelucifer, w ramach której prosili stację FOX o ponowne przemyślenie swojej decyzji i powrót serialu.

Kampania, nagłośniona przez media i fanów serialu, powiodła się - w pewnym sensie. FOX nie cofnął swojej decyzji, ale za to Netflix, największa platforma streamingowa na świecie, zdecydował się na zakup praw do emisji serialu i wyprodukowanie czwartego sezonu. Fani byli wniebowzięci, a produkcja ruszyła pełną parą - od czasu ogłoszenia zakupu praw do premiery czwartego sezonu minęło zaledwie niecałe 11 miesięcy!

Odcinek nr 9 - co się stanie?

Opis odcinka na Netflix jest jak zwykle bardzo enigmatyczny, ale mamy kilka pomysłów na to, co się stanie w dziewiątym odcinku:

- Lucyfer doznaje oświecenia, co trochę martwi Chloe - choć nie tak bardzo jak jego fizyczna transformacja. Maze przemawia Ewie do rozsądku - taka deskrypcja widnieje na platformie streamingowej.

Czego możemy się spodziewać po przedostatnim odcinku serialu Lucyfer? Twórcy serialu zdradzili, że w ostatnim odcinku pojawi się inny władca piekieł. Możemy się więc domyślać, że dziewiąty odcinek stanie pod znakiem budowania napięcia przed pojawieniem się nowego przeciwnika głównego bohatera. Kto może zostać kolejnym antagonistą?

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Gdzie oglądać 2. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci
  2. Serial Lucyfer. Gdzie można legalnie obejrzeć online?
  3. Kim jest Mariusz Węgłowski z Tańca z Gwiazdami? Ciekawy zawód
  4. Kim jest Gregor Clegane? Góra z Gry o Tron odegra jeszcze ważną rolę
  5. Co nas czeka w nowym sezonie The 100? Będzie się działo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News