Gdzie oglądać 8. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci

Gdzie oglądać 8. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci Źródło: youtube.com/Netflix

Lucyfer S04E08 online, gdzie można zobaczyć najnowsze odcinki uwielbianego przez miliony widzów serialu kryminalnego o ziemskim wcieleniu Diabła? Serial miał być skasowany już po trzeciej serii, jednak fani rozpoczęli kampanię i uratowali Lucyfera od zapomnienia. Najnowszy sezon będzie wyprodukowany przez Netflixa.

Lucyfer S04E08 online został już udostępniony. Serial miał zostać zdjęty z ekranów, po tym jak jego stacja matczyna, czyli kanał FOX, nie zdecydowała się na kontynuację opowieści o Władcy Piekieł, który prowadzi ekskluzywny klub nocny i pomaga w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek razem z panią detektyw Chloe. 

Fani ostatnio zareagowali na wiadomość o braku szans na 4. sezon ulubionej produkcji telewizyjnej i dzięki akcji Pick Up Lucifer, platforma Netflix zdecydowała się na wykupienie praw autorskich i kontynuowanie opowieści.

 - Lucyfer to fantastyczny serial, który naprawdę zdobył dużą popularność wśród widzów w krajach, gdzie nabyliśmy prawa do pokazywania go na naszej platformie. Czuliśmy więc, że to ważne, by pomóc tej produkcji w przetrwaniu ze względu na tych fanów - mówiła wiceszefowa Netflixa do spraw oryginalnych produkcji, Cindy Holland.

Nowo wyprodukowanych epizodów będzie dokładnie dziesięć. Podczas ich trwania dowiemy się, czy główny bohater zdoła wreszcie ułożyć sobie życie uczuciowe. Nagłe przybycie niespodziewanego gościa, dawnej miłości Lucyfera, nie będzie pomagało w opieraniu się pokusom kobiecych wdzięków. Biblijna Ewa grana przez Inbar Lavi postanawia uwieść Diabła, jednak nie wiadomo, czy ma wobec niego czyste zamiary.

W 8. epizodzie Władca Piekieł i Chloe odrodzą swój duet zawodowy i razem będą pracować rozwiązania przyczyn tajemniczej śmierci nauczycielki. Bohater chce pozbyć się jakoś pierwszej miłości i robi wszystko, by kobieta od niego odeszła. Ta jednak jest niewzruszona i trwa przy nim mimo wszystko. 

Odcinki 4. sezonu serialu Lucyfer:

 • Odcinek 1 - Everything’s Okay,
 • Odcinek 2 - Somebody’s Been Reading Dante’s Inferno,
 • Odcinek 3 - O, Ye of Little Faith, Father,
 • Odcinek 4 - All About Eve,
 • Odcinek 5 - Expire Erect,
 • Odcinek 6 - Orgy Pants To Work,
 • Odcinek 7 - Devil Is A Devil Does,
 • Odcinek 8 - Super Bad Boyfriend,
 • Odcinek 9 - Save Lucifer,
 • Odcinek 10 - King of Hell.

Lucyfer S04E08 online - gdzie oglądać. CDA i Netflix nie udostępniają filmów za darmo

- Kiedy po raz pierwszy czytałem scenariusz ósmego odcinka, pomyślałam: "O mój Boże. Zastanawiam się, jak ludzie na to zareagują". Wydawało mi się, że każdy chce dowiedzieć się, co dokładnie wydarzyło się w tamtym momencie, ale.. - mówi Tom Ellis i tutaj urywa.

Pilotażowy odcinek pierwszego sezonu można obejrzeć za darmo w serwisie CDA, jednak portal udostępnił tylko jeden epizod słynnego serialu. Wszystkie cztery sezony dostępne są na Netflixie, popularnej platformie oferującej wideo na żądanie. Tam, za odpowiednią opłatą, możemy już teraz obejrzeć całą najnowszą serię.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Gdzie oglądać 1. odcinek najnowszego sezonu Lucyfera? Legalne platformy
 2. Gdzie oglądać Lucyfera online za darmo? Serial jest dostępny w sieci
 3. Premiera Lucyfera w Netflix już za parę godzin. Zwiastun zapowiada niesamowite show
 4. Gra o Tron została stworzona przez HBO. Co teraz szykuje stacja?
 5. The 100 wraca do Netflix. Fani nie mogą się doczekać 6. sezonu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News