Gdzie oglądać 7. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci

Gdzie oglądać 7. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci Źródło: youtube.com/Netflix

Lucyfer S04E07 online już jest dostępny. Gdzie możemy obejrzeć dalszy ciąg przygód człowieka pomagającego w śledztwach, który przy okazji jest Lucyferem - władcą piekieł? Serial nie pojawi się w wielu miejscach!

Lucyfer S04E07 online jest dostępny dla fanów do oglądania i cieszenia się kolejnymi przygodami ich ulubionego szatana. Netflix co prawda uratował tę serię przed odejściem w zapomnienie i końcem emisji, ale sprawił też, że drastycznie zmieniły się miejsca gdzie możemy oglądać serial o Lucyferze Morningstarze. Na jakich platformach znajdziemy go teraz?

Lucyfer S04E07 gdzie oglądać online?

Od początku emisji serial Lucyfer był produkowany przez FOX. Wtedy mogliśmy oglądać go nie tylko na kanałach telewizyjnych Canal+ Seriale i TVN 7, ale także na wielu platformach streamingowych, jak Netflix i nc+. Wszystko zmieniło się od kiedy przed rozpoczęciem 4. sezonu, prawa do produkcji serialu zakupił Netflix.

Od tego czasu będziemy mogli zobaczyć przygody władcy piekieł tylko na (już) rodzimej platformie Netflix - i nigdzie indziej. Na nc+ i w innych miejscach pozostaną wcześniej udostępnione przygody, ale najnowszy sezon pojawi się tylko na najpopularniejszej platformie streamingowej na świecie.

Lucyfer S04E07 - za darmo na CDA?

Brak serialu na innych platformach niż Netflix wiąże się również z jego nieobecnością na ulubionej stronie polskich kinomanów - cda.pl. Nie uda nam się zobaczyć tam nic więcej niż tylko pierwszy odcinek pierwszego sezonu - wszystkie inne są dostępne tylko na Netflixie.

Nie ma też mowy o darmowym dostępie do najnowszego sezonu - Netflix, z powodu licznych nadużyć, zrezygnował z oferowania darmowego miesięcznego dostępu dla nowych kont. Wygląda na to, że fani serialu będą musieli jak najszybciej zdobyć subskrypcję tej platformy!

Lucyfer S04E07 - odcinki

Wielu fanów zastanawia się jakie emocje czekają na nich w nowych odcinkach serialu Lucyfer. Twórcy starają się ukryć przed nami jak najwięcej szczegółów i pozostają bardzo enigmatyczni:

- Ewa postanawia się włączyć w życie zawodowe swojego ukochanego. Tymczasem Lucyfer decyduje się na powrót do podstaw, a Amenadiel walczy o swoją rodzinę - tak siódmy odcinek serialu zapowiadają w opisie na platformie Netflix.

Każdy z odcinków serialu zostanie wyreżyserowany przez innego reżysera, co jest ciekawym zabiegiem, który bez wątpienia zapewni różnorodność nie tylko wątków, ale także przeżyć wizualnych. Oto lista odcinków i reżyserów:

 • Odcinek 1. Everything’s Okay, reżyser Sherwin Shilati,
 • Odcinek 2. Somebody’s Been Reading Dante’s Inferno, reżyser Sam Hill,
 • Odcinek 3. O, Ye of Little Faith, Father, reżyser Jessika Borsiczky,
 • Odcinek 4. All About Eve, reżyser Sherwin Shilati,
 • Odcinek 5. Expire Erect, reżyser Viet Nguyen,
 • Odcinek 6. Orgy Pants To Work, reżyser Louis Milito,
 • Odcinek 7. Devil Is A Devil Does, reżyser Richard Speight, Jr.,
 • Odcinek 8. Super Bad Boyfriend, reżyser Claudia Yarmy,
 • Odcinek 9. Save Lucifer, reżyser Lisa Demaine,
 • Odcinek 10. King of Hell, reżyser Eagle Egillsson

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Gdzie oglądać 2. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci
 2. Gdzie oglądać 5. odcinek Gry o Tron? Można za darmo
 3. Kiedy premiera Lucyfera w Netflix? Data, zwiastun 4. sezonu
 4. Co nas czeka w nowym sezonie The 100? Będzie się działo
 5. Serial Lucyfer. Gdzie można legalnie obejrzeć online?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News