Gdzie oglądać 6. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci

Gdzie oglądać 6. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci Źródło: youtube/Netflix

Lucyfer S04E06 online. Kolejny fascynujący odcinek hitowego serialu jest dostępny w sieci. Losy Morningstara, Chloe i Amenadiela coraz bardziej się komplikują. Gdzie obejrzeć epizod?

Lucyfer S04E06 online czeka już na to, abyś go obejrzał. Kolejny odcinek premierowego sezonu dostarczy widzom niebywałych wrażeń i solidnej dawki emocji. Losy bohaterów nabierają zawrotnego tempa i czuć już powoli, że serial wkracza w decydującą fazę. Gdzie można obejrzeć szósty odcinek?

Lucyfer S04E06 gdzie oglądać

Amerykański dreszczowiec kryminalny od kilku lat elektryzuje widownie na całym świecie. Genialna obsada, dobrze skonstruowana fabuła, nieprzeciętne dialogi i tajemniczy klimat, połączone w całość stanowią receptę na wyjątkową filmową produkcję. Tak właśnie stało się z Lucyferem, który po emisji pierwszego odcinka od razu zyskał ogromną rzeszę fanów. Po 13 odcinkach pierwszej serii widzowie doczekali się dwóch kolejnych, po którym stacja FOX oficjalnie poinformowała o zakończeniu pracy nad coraz popularniejszym serialem.

Kiedy widzowie powoli godzili się z tym, że dalszą historię Lucyfera Morningstara będą musieli sobie dopowiedzieć, platforma Netflix poinformowała o tym, że nabyła prawa do produkowania kolejnych epizodów. Była to reakcja giganta streamingowego na petycję i międzynarodową akcję fanów, którzy domagali się od twórców poznania dalszych losów bohaterów serialu.

57 odcinków, z którymi widzowie mogli zapoznać się już wcześniej były dostępne na platformach NC+ oraz Netflix. Ponadto serial cyklicznie emitowany był również w telewizji, na kanałach Canal+ Seriale oraz TVN 7. 8 maja wystartował czwarty sezon fenomenalnego serialu. Wszystkie odcinki, włącznie z szóstym, są dostępne na Netflixie.

Lucyfer S04E03 CDA za darmo

Lucyfer Morningstar grany wyśmienicie przez Toma Ellisa to diabeł, który znudzony rutyną w piekle postanawia pewnego dnia wrócić na ziemię. W Los Angeles otwiera ekskluzywny klub nocny i korzysta z życia jak na właściciela takiego lokalu przystało. Kiedy jego przyjaciółka zostaje zamordowana, postanawia włączyć się w śledztwo i od tamtego czasu pomaga policji w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. Historia tytułowego bohatera urozmaicona jest w pikantne wątki miłosne i niespodziewane zwroty akcji.

Najnowsze odcinki są dostępne online, jednak, aby je obejrzeć musimy wykupić konto na płatnej platformie Netflix. Żeby to zrobić, powinniśmy zarejestrować się na oficjalnej stronie, gdzie po podaniu kilku istotnych danych będziemy pełnoprawnymi użytkownikami serwisu. Legalne portale, które oferują darmowe streamingowanie popularnych seriali, nie mają na swojej liście amerykańskiego hitu. Portal CDA proponuje nam jedynie zapoznanie się z pilotażowym odcinkiem.

Szósty odcinek wyreżyserowany przez Louisa Milito to prawdziwy majstersztyk. Epizod zatytułowany "Orgy Pants To Work" od początku przywita nas wartką akcją. Amenadiela odwiedza niespodziewany gość, a Chloe i Lucyfer angażują się w sprawę śmierci audytora. Widzą w niej związek z kolonią nudystów.

Cały odcinek dostępny jest na Netflix.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Serial Lucyfer. Gdzie można legalnie obejrzeć online?
  2. Kiedy premiera Lucyfera w Netflix? Data, zwiastun 4. sezonu
  3. Gdzie oglądać 2. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci
  4. Gdzie oglądać 1. odcinek najnowszego sezonu Lucyfera? Legalne platformy
  5. Kiedy premiera 4. sezonu Lucyfera? Netflix już się szykuje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News