Gdzie oglądać 3. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci

Gdzie oglądać 3. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci Źródło: instagram.com/br_lucifans/

Lucyfer S04E03 online. Gdzie można oglądać serial online? Premiera najnowszego sezonu już za nami. Kiedy fani produkcji dowiedzieli się, że, stacja FOX nie zamierza kręcić kolejnej serii, byli załamani. Uruchomili całą akcję, która miała na celu wznowienie produkcji. Za nakręcenie nowych odcinków zabrał się Netflix, efekty tej pracy możemy zobaczyć już na ich portalu.

Lucyfer S04E03 online - gdzie można obejrzeć najnowsze odcinki serialu opowiadającym przygody tytułowego Lucyfera Morningstara? Produkcja ta jest amerykańskim kryminałem o Władcy Piekieł, który zstępuje na Ziemię, konkretnie do Los Angeles i tam otwiera ekskluzywny klub nocny. 

Już podczas kilku odcinków pierwszego sezonu dowiadujemy się, że dochodzi do zabójstwa gwiazdy muzyki pop, która była przyjaciółką Lucyfera. On postanawia włączyć się do śledztwa i tak poznaje seksowną panią detektyw, Chloe. Parę zaczyna łączyć coś więcej niż tylko wspólna praca, jednak pod koniec 3. sezonu policjantka odkrywa prawdziwą twarz mężczyzny. Czy będzie w stanie to zaakceptować? Dowiemy się właśnie w tej serii. 

Poznamy również nową bohaterkę, biblijną Ewę, która jest pierwszą miłością Lucyfera, niewidzianą przez niego od lat. Początkowo mężczyzna chce jedynie uzyskać od niej radę dotyczącą ukochanej Chloe Decker. Ewa jednak ma co do niego inne plany, postanawia uwieść przystojnego Diabła. Ich uczucie wybucha, jednak kobieta chyba nie do końca ma uczciwe zamiary wobec Lucyfera.

Lucyfer S04E03 online. Gdzie oglądać za darmo? CDA czy Netflix?

Najnowszy sezon Lucyfera miał premierę 8 maja na platformie Netflix. To jedna z najpopularniejszych platform oferująca wideo na żądanie, działa podobnie jak VOD, Player, Ipla, czy CDA. Uzyskujemy dostęp do wszystkich dostępnych na niej filmów i seriali, jeśli zapłacimy comiesięczny abonament. Poprzednie serie mogliśmy zobaczyć na kanale FOX, jednak stacja zrezygnowała z 4. sezonu, tam możemy jedynie śledzić powtórki ulubionego serialu o Władcy Piekieł i jego przygodach.

4. sezon Lucyfera będzie się składał z 10 odcinków, poprzednie edycje były różnej długości, pierwszy miał trzynaście odcinków, natomiast 3. miał ich już dwadzieścia sześć. Do obsady dołączy nowa aktorka, w biblijną Ewę wcieli się izraelska piękność - Inbar Lavi.

Oto lista i tytuły odcinków 4. sezonu produkcji telewizyjnej Lucyfer:

 • Odcinek 1 - Everything’s Okay,
 • Odcinek 2 - Somebody’s Been Reading Dante’s Inferno,
 • Odcinek 3 - O, Ye of Little Faith, Father,
 • Odcinek 4 - All About Eve,
 • Odcinek 5 - Expire Erect,
 • Odcinek 6 - Orgy Pants To Work,
 • Odcinek 7 - Devil Is A Devil Does,
 • Odcinek 8 - Super Bad Boyfriend,
 • Odcinek 9 - Save Lucifer,
 • Odcinek 10 - King of Hell.

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Netflix przejmuje kultowy serial FOX-a. Czy zrobi go lepiej?
 2. Nowy sezon serialu Lucyfer. Wraca dzięki Netflix
 3. Kiedy premiera 4. sezonu Lucyfera? Netflix już się szykuje
 4. The 100 wraca do Netflix. Fani nie mogą się doczekać 6. sezonu
 5. Jak się skończy Gra o Tron? Teorie fanowskie są niesamowite
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News