Gdzie oglądać 2. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci

Gdzie oglądać 2. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci Źródło: youtube.com/Netflix

Lucyfer S04E02 online - gdzie możemy obejrzeć najnowsze odcinki serialu? Kiedyś były one dostępne na platformie nc+, czy po zmianie producenta coś się zmieniło? Może się okazać, że nasze stare subskrypcje mogą nie wystarczyć.

Lucyfer S04E02 online - po emocjach jakie zagwarantował nam pierwszy odcinek najnowszego sezonu wiele osób zastanawia się, gdzie może obejrzeć dalszy ciąg przygód władcy piekieł na Ziemi. Sprawdzamy jakie mamy możliwości teraz, gdy zmienił się producent serialu. 

Lucyfer S04E02 - czy nadal można oglądać za darmo?

Wielbiciele serialu poprzednio produkowanego przez FOX przyzwyczaili się już, że mogą obejrzeć swoją ulubioną serię za darmo. Wystarczyło poczekać chwilę po premierze i odcinki serialu pojawiały się w TVN 7. Jeśli ktoś miał wykupioną również telewizję satelitarną, mógł wybrać również oglądanie historii szatana na Ziemi na Canal+ Seriale.

Niestety, mimo tego, że Netflix bardzo uszczęśliwił wielu fanów przywracając Lycyfera do życia, może się okazać, że czasy oglądania tej serii za pomocą zwykłej anteny telewizyjnej mogły się zakończyć. Platforma streamingowa nie jest znana z udostępniania swoich seriali dla innych platform. Dlatego, niestety, po zakończeniu trzeciego sezonu Lucyfera raczej nie zobaczymy dalszego ciągu jego przygód na ekranach telewizorów.

Lucyfer S04E02 - gdzie oglądać online? 

Czy w takim razie inaczej wygląda również sytuacja z odcinkami Lucyfera na platformach internetowych? Od samego początku był on dostępny w serwisie VoD nc+. Nawet dzisiaj dostępne są tam pierwsze trzy sezony serialu. Niestety, mimo tego, że premiera pierwszego odcinka najnowszego sezonu serii już się odbyła, nie zobaczymy go nigdzie na platformie nc+.

Tak już niestety pozostanie - jedynym miejscem, w którym znajdziemy najnowsze odcinki przygód bohatera granego przez Toma Ellisa, jest właśnie platforma internetowa Netflix. Tylko tam zobaczymy wszystkie odcinki serialu. Producenci, aby zaspokoić ciekawość niecierpliwych fanów, zapowiedzieli już jak nazywać się będą poszczególne odcinki serii. Oto one:

 1. Odcinek 1. Everything’s Okay
 2. Odcinek 2. Somebody’s Been Reading Dante’s Inferno
 3. Odcinek 3. O, Ye of Little Faith, Father
 4. Odcinek 4. All About Eve
 5. Odcinek 5. Expire Erect
 6. Odcinek 6. Orgy Pants To Work
 7. Odcinek 7. Devil Is A Devil Does
 8. Odcinek 8. Super Bad Boyfriend
 9. Odcinek 9. Save Lucifer
 10. Odcinek 10. King of Hell

Lucyfer S04E02 CDA. Czy w popularnym serwisie znajdziemy legalnie znajdziemy nowe odcinki?

Przy okazji każdej premiery popularnego serialu wiele osób zastanawia się, czy możliwe jest oglądanie najnowszych odcinków za darmo. Widzowie często nie chcą kupować kota w worku i płacić za coś, co może im się nie spodobać. Niestety, w przypadku Lucyfera nie będzie takiej możliwości.

Odcinki tego serialu pojawią się tylko na Netflixie, więc platformy takie jak CDA albo nie będą dysponować najnowszymi epizodami albo będą one pochodziły z nielegalnych źródeł. Dlatego jeżeli chcemy oglądać przygody szatana z czystym sumieniem - coś, co w związku z upadłym aniołem powinno być chyba wymagane - musimy skorzystać z subskrypcji Netflix.

Na CDA jest jednak możliwość zapoznania się z pilotażowym odcinkiem pierwszego sezonu serialu. Jeśli chcemy przekonać się, czy fabuła w ogóle jest dla nas interesująca, możemy zajrzeć właśnie tam i poznać wstęp do całej historii.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Gdzie oglądać 1. odcinek najnowszego sezonu Lucyfera? Legalne platformy
 2. Gdzie oglądać Lucyfera online za darmo? Serial jest dostępny w sieci
 3. Premiera Lucyfera w Netflix już za parę godzin. Zwiastun zapowiada niesamowite show
 4. Kiedy premiera Lucyfera w Netflix? Data, zwiastun 4. sezonu
 5. Kiedy premiera 4. sezonu Lucyfera? Netflix już się szykuje
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News