Gdzie oglądać Lucyfera online za darmo? Serial jest dostępny w sieci

Gdzie oglądać Lucyfera online za darmo? Serial jest dostępny w sieci Źródło: facebook.com/pg/LuciferNetflix

Lucyfer online - popularny i uwielbiany na całym świecie serial jest dostępny w sieci. Widzowie mogli dotąd obejrzeć dotychczasowe trzy sezony, a po premierze najnowszej serii, także 10 kolejnych epizodów. Gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki?

Lucyfer online - gdzie obejrzeć serial? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu fanów produkcji, którzy nie mogą doczekać się kontynuacji przygód Lucyfera Morningstara, a także ci, którzy planują nadrobić zaległości i rozpocząć oglądanie serialu od pierwszego odcinka. Wszystkie sezony są dostępne online.

Lucyfer online PL

Lucyfer to serial produkcji amerykańskiej, który na ekranach zadebiutował pilotażowym odcinkiem w 2015 roku. Po entuzjastycznym przyjęciu przez widzów stacja FOX postanowiła wyprodukować pełny, składający się z trzynastu odcinków sezon. Rosnąca popularność produkcji przełożyła się na jej kontynuację i już jesienią 2016 roku fani mogli obejrzeć drugą serię składającą się z 18 epizodów. Trzecia odsłona liczyła rekordowe 26 odcinków, a po jej zakończeniu miłośnicy serialu otrzymali informację, że nie doczeka się kontynuacji.

W wyniku akcji internautów mającej na celu namówienie twórców do wyprodukowania kolejnego sezonu, wyzwanie postanowiła podjąć platforma Netlix. Latem ubiegłego roku ruszyły zdjęcia do czwartego sezonu, którego premiera odbyła się 8 maja.

Serial Lucyfer opowiada o losach diabła, który znudzony życiem w piekle postanawia wrócić na ziemię. Tytułowy bohater otwiera nocny klub na ulicach Los Angeles i w pełni korzysta z życia. Jego życie komplikuje się, kiedy przed wejściem do lokalu zostaje zamordowana gwiazda estrady. Dalsze losy Lucyfera Morningstara można było śledzić w telewizji Fox oraz na kanałach Canal+ seriale i TVN7.

Lucyfera można oglądać również online, jednak nie ma do niego aż tak dużego dostępu, jak do innych popularnych produkcji. Po wykupieniu praw do realizacji czwartego sezonu przez Netflix, platforma udostępniła wszystkie sezony. Dotychczas mogliśmy obejrzeć tam tylko pierwszych trzynaście odcinków.

Lucyfer online za darmo. CDA i Zalukaj?

Wszystkich tych, którzy chcieliby za darmo obejrzeć wszystkie 57 odcinków serialu w internecie musimy zmartwić. Obecnie dostępny jest tylko pierwszy odcinek produkcji, a obejrzeć można go na CDA. Portal Zalukaj, którego legalność wciąż podawana jest w wątpliwość, znany jest z szybkiego udostępniania nowych odcinków znanych serialu. Przykładem są premiery hitów HBO jak "Ślepnąc od świateł" czy najnowszych epizodów "Gry o tron". Inaczej jest jednak w przypadku Lucyfera. Na stronie nie zobaczymy ani jednego odcinka.

W sieci krążą opinie, jakoby serial był dostępny online za darmo. Jeżeli są one prawdziwe, oznacza to, że można go pobierać wyłącznie z nielegalnych źródeł. Przypominamy, że takie czyny są potępiane przez twórców filmowych, a także niezgodne z prawem. Jedyną, legalną dotychczas formą obejrzenia wszystkich odcinków Lucyfera jest wykupienie konta na platformie Netflix. Premiera najnowszego, czwartego sezonu nastąpiła 8 maja.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Nowy sezon serialu Lucyfer. Wraca dzięki Netflix
  2. Netflix przejmuje kultowy serial FOX-a. Czy zrobi go lepiej?
  3. Kiedy premiera 4. sezonu Lucyfera? Netflix już się szykuje
  4. The 100 wraca do Netflix. Fani nie mogą się doczekać 6. sezonu
  5. Jak się skończy Gra o Tron? Teorie fanowskie są niesamowite
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News