Lucyfer - nowy sezon
youtube.com/Netflix
Adrian Sobolewski - 7 Maja 2019

Kiedy premiera Lucyfera w Netflix? Data, zwiastun 4. sezonu

Lucyfer - nowy sezon diabelsko popularnego serialu już jest dostępny w serwisie Netflix. Kiedy miał miejsce premiera czwartego sezonu tej serii? Tym razem to Lucyfer - a przynajmniej serial o nim - wstaje z martwych.

Lucyfer - nowy sezon przez jakiś czas stał pod znakiem zapytania. Na szczęście dla fanów już pojawił się w najpopularniejszym serwisie streamingowym Netflix. Możemy więc spodziewać się kolejnej dawki emocji i oczywiście gorących przeżyć. Kiedy była premiera?

Lucyfer nowy, 4. sezon - kiedy data premiery? Już niedługo

Ostatnia wiosna mogła być ciężkim przeżyciem dla każdego wielbiciela przygód Lucyfera. 11 maja 2018 roku stacja FOX, oryginalny producent, poinformowała opinię publiczną o anulowaniu serialu i zaprzestaniu produkcji czwartego sezonu. Fani nie stracili nadziei na zobaczenie kolejnych spraw kryminalnych rozwiązywanych przez samego władcę piekła. Postanowili oni rozpocząć akcję #SaveLucifer w mediach społecznościowych. Ich prośby zostały wysłuchane - już miesiąc po decyzji FOX, Netflix podał informację, że wykupił prawa do serialu i rozpoczyna przygotowania do nagrywania 4 sezonu.

Nie było to jedyne pozytywne zaskoczenie, które przygotował Netflix dla fanów Lucyfera. Na początku procesu produkcyjnego mówiło się o możliwej premierze pod koniec 2019 roku. jednak jakiś czas temu platforma podała do wiadomości, że aż tak długo nie musimy czekać na nowe diabelskie przygody. Światowa premiera serialu odbyła się 8 maja 2019 - prawie pół roku przed wcześniej planowaną premierą! Jest to bez wątpienia powód do świętowania dla wielbicieli Toma Ellisa i władcy piekieł, w którego aktor się wciela.

Lucyfer sezon 4 - zwiastun. Trailer jest uwielbiany przez fanów

Najlepszy sposobem na zbudowanie sobie apetytu na nowy sezon serialu jest obejrzenie zwiastuna, dzięki któremu będziemy mogli zacząć spekulować, co zobaczymy w trakcie sezonu. Wie o tym Netflix, który 25 kwietnia zaprezentował na Youtube trailer nowej odsłony serialu. Wygląda na to, że dużo będzie się działo - mimo tego, że sezon ten będzie miał zaledwie 10 odcinków. Największy nacisk został położony na pojawienie się w życiu Lucyfera Ewy - pierwszej grzesznicy. Fani już zastanawiają się jak potoczy się ich historia - czy utworzą zgraną parę, czy może Ewa będzie chciała zemścić się za "małe" nieporozumienie sprzed lat - spowodowanie, że została wyrzucona z raju.

Jedno jest pewne - ogromna rzesza wielbicieli serialu jest zachwycona nie tylko jego powrotem, ale też tym, w jakim kierunku prowadzi go Netflix. Najlepszym świadectwem na ten zachwyt są komentarze pod zwiastunem czwartego sezonu. Internauci piszą:

- Netflix jest jak Lucyfer, spełnia twoje największe marzenia. W tym przypadku nowy sezon Lucyfera - napisał jeden z internautów.

- O BOŻE TAAAAK, TEN ZWIĘKSZONY BUDŻET NA EFEKTY SPECJALNE TO COŚ, NA CO LUCYFER ZASŁUGIWAŁ. JESTEM TAK PODEKSCYTOWANA! - wybuchła z radości inna fanka serialu.

- Dziękuję wam ludzie tak bardzo za słuchanie fanów i uratowanie mojego ukochanego show. Kocham was! - wyznaje kolejna osoba.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Netflix przejmuje kultowy serial FOX-a. Czy zrobi go lepiej?
  2. Nowy sezon serialu Lucyfer. Wraca dzięki Netflix
  3. Co się wydarzyło w 4. odcinku Gry o Tron? Krajobraz po wielkiej bitwie (SPOILERY)
  4. Daenerys Targaryen pierwsza tego imienia... i co dalej? Wszystkie tytuły Królowej Smoków
  5. Kto gra Nocnego Króla z Gry o Tron? Były zmiany w obsadzie
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News