Ta sprawa wstrząsnęłam całą Polską. Ten, zaledwie 21-letni mężczyzna, dopuścił się wyjątkowo brutalnego gwałtu na 8-letniej dziewczynce. Teraz, w spektakularny sposób, dosięga go sprawiedliwość.

Przestępstwo, którego dopuścił się 21-letni mieszkaniec powiatu strzelecko-drezdeneckiego w Lubuskiem, mrozi krew w żyłach. Mężczyzna zwabił wracającą ze szkoły 8-latkę do swojego samochodu. Wywiózł ją poza województwo, zgwałcił i zostawił.

Dziewczynka przeszła już badania medyczne i znajduje się pod opieką rodziców. Ujęcie mężczyzny zajęło policjantom zaledwie dwa dni. Należy przyznać, że funkcjonariusze przeprowadzili akcję wzorowo. Brali w niej udział antyterroryści a udostępnione przez policję zdjęcia zdumiewają.

– Do ujęcia 21-latka doszło w sobotę nad ranem w miejscu jego zamieszkania. W akcji brali udział antyterroryści. Mężczyzna najprawdopodobniej usłyszy zarzut zgwałcenia osoby małoletniej. To przestępstwo zagrożone karą minimum trzech lat więzienia, bez górnej granicy – mówił Marcin Maludy, rzecznik lubelskiej policji.

fot. Twitter/Marcin Maludy
fot. Twitter/Marcin Maludy
fot. Twitter/Marcin Maludy

źródło: NaTemat

Przerażające gwałty, które wstrząsnęły światem

Zobacz również