Lubnauer SZOKUJE osobistym wyznaniem. Koleżanki z partii nie wierzą

Lubnauer SZOKUJE osobistym wyznaniem. Koleżanki z partii nie wierzą Źródło: Fot. Facebook/Katarzyna Lubnauer

Wszyscy są zdumieni po tym, co powiedziała liderka Nowoczesnej. Katarzyna Lubnauer szokuje osobistym wyznaniem. Jej koleżanki z partii nie wierzą w jej słowa.

Od soboty Katarzyna Lubnauer jest liderką Nowoczesnej. Zastąpiła na tym stanowisku Ryszarda Petru. Jej pierwszy obszerny wywiad po wyborach wcale nie dotyczył polityki a samej przewodniczącej i jej diety oraz problemów z żywieniem. Trzeba przyznać, że Lubnauer ma do siebie dystans. W najnowszym wywiadzie dla "Dziennika Gazeta Prawna" liderka Nowoczesnej opowiadała o swoich kulinarnych zdolnościach i dietach, jakie stosowała. Przyznała, że bardzo lubi jeść, szczególnie mięso. Jej ulubione te przeróżne mięsiwa w tym kaczka i tatar. Zaznacza, że nie jest łakomczuchem.

Nie ma czasu na jedzenie

Lubnauer wyznaje również, że nie jest na żadnej diecie, chociaż wie, że powinna. Czasami chciałaby zacząć, ale przez jej tryb pracy nie jest w stanie doprowadzić jej do końca. Jak przyznaje, często dużo pracuje i zamiast obiadu, to je dopiero śniadanie. ZOBACZ TAKŻE: TO MUSIAŁO SIĘ TAK SKOŃCZYĆ. RYSZARD PETRU ZMIENIA PARTIĘ!Zjadam, ale nie jestem łasuchem. Dla mnie ulubiony dżem to tatar, a słodycze to śledzie. Nie jestem też na diecie, choć powinnam. Co jakiś czas dopada mnie myśl, że muszę coś zrobić, żeby mieć inną sylwetkę, ale ostatecznie i tak tego nie robię, bo nie mam czasu.

Dieta pudełkowa

Liderka partii przyznaje, że próbowała diety pudełkowej, ale nie przyniosło to rezultatów. Jak dodaje na koniec, zostawało jej kilka pudełek z jedzeniem i często ich po prostu nie jadła, co było nieopłacalne. Szefowa Nowoczesnej próbowała także diety swojej koleżanki Kamili Gasiuk-Pihowicz, której dania z pudełek były lepsze. ZOBACZ TAKŻE: JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH MITÓW ŻYWNOŚCIOWYCH NASZYCH CZASÓW OBALONY - Próbowałam zamawiać w jednej z firm pudełka, ale kończyło się na tym, że zostawałam na koniec dnia z pięcioma nietkniętymi pudełkami. Przez trzy dni potrafiłam z piętnastu pudełek zjeść siedem, kompletnie nieopłacalne. Więc dieta pudełkowa okazała się nie dla mnie, ale jeszcze nie wiem, jaka jest dla mnie - mówi Lubnauer Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News