Mieszkańców wielkiego miasta wbiło w ziemię! Cała Polska śmieje się z wyglądu Starówki
Anna Maria Guziewska - 30 Listopada 2018

Mieszkańców wielkiego miasta wbiło w ziemię! Cała Polska śmieje się z wyglądu Starówki

Lublin poczuł świąteczny klimat. Za sprawą reklamy sławnej sieci restauracji na rynku miasta stanęła szklana kula śnieżna, symbolizująca nadchodzący bożonarodzeniowy czas. W jej środku kultowy symbol "M", który ma zachęcić klientów do odwiedzania słynnej sieci restauracji. Jest i śmiesznie, i strasznie.

Lublin ma się stać centrum produkcji filmowej. Na rynku miasta stanęła śnieżna kula, która ma symbolizować nadchodzące święta. Nietypowa reklama spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Jednak ukryta w kuli restauracja McDonalds wygląda mimo wszystko, nieco absurdalnie.

Czemu na rynku stanęła śnieżna kula? Lublin wyśmiany przez internautów

Okazuje się, że pomysł kreatywnego dzieła spotkał się z ogromnym zainteresowaniem zarówno klientów restauracji, jak i mieszkańców. Niestety, w większości pojawiają się prześmiewcze komentarze. - Lublin to jednak jedna wielka wiocha - pojawia się w Internecie. - Zamiast bożonarodzeniowej szopki? Takie społeczeństwo... takie czasy... - czytamy dalej - Pieniądz niszczy wszystko - czytamy dalej. - Lublin jest piękny, a bazarek jak w każdym mieście być musi - czytamy w następnym komentarzu. - Witamy w mieście, w którym "firmowy" burger jest symbolem luksusu. Dalej wybierajcie sobie wioskowego dewelo-kamerdynera na prezydenta, to wkrótce przyozdobi Wam miasto POmnikiem hot-doga i statuą swojego bohatera czyli Człowieka z Wypchanym POrtfelem - grzmi jeden z mieszkańców miasta. - Podobno do Urzędu Miasta wpłynął wniosek o pozwolenie na wybudowanie tam McDonaldsa w tym stylu. To próba i test czy mieszkańcy zaprotestują. Zadam od szuka wyjaśnień - niepokojąco donosi jeden z Lublinian. - Szkaradna reklama w szkaradnym miejscu. Tego nie powinno być - czytamy na jednym z forów. Nastrojom mieszkańców na bieżąco przyglądają się ogólnopolskie media, zwracając uwagę, że po raz pierwszy w centrum miasta stanęła podobna "instalacja".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej
Pomimo świątecznego klimatu i dość serdecznej atmosfery wokół, szklana kula w centrum miasta wygląda karykaturalnie. Internauci donoszą, że "reklama" miała być swego rodzaju naciskiem na władze, które do tej pory zanegowały budowę restauracji w tym miejscu. Nie wiadomo jednak, jakie plany wobec ewentualnego budynku będą mieli urzędnicy. Po "wielkim otwarciu" ma zostać nakręcona reklama telewizyjna - z klimatem świątecznym w tle. Zgodnie z ustaleniem Dziennika Wschodniego, powinna zniknąć po trzech dniach.Lublin screen/dziennikwschodni.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Miasto oskarża Gessler o kłamstwo? Ujawniło kulisy ogólnopolskiego skandalu
  2. Marsz Niepodległości się nie odbędzie?! Pierwsze miasto wydało zakaz
  3. On tak na poważnie? Kuriozalna lista zakazów polskiego biskupa
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Znaki zodiaku i ich największe zalety. Sprawdź, jakie są twoje
HoroskopGdzie powinieneś zamieszkać według Twojego znaku zodiaku?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News