Uczestniczka Love Island maltretowana? Oskarża byłego partnera, on nie pozostaje dłużny

Uczestniczka Love Island maltretowana? Oskarża byłego partnera, on nie pozostaje dłużny Źródło: YouTube / Polsat

Love Island wciąż ekscytuje widzów, mimo zakończenia emisji. Wszystko za sprawą zakochanej pary, która rozpoczęła ze sobą wojnę. Oliwia Miskiewicz oskarża Macieja Szewczyka, a on nie pozostaje dłużny byłej partnerce.

Pierwsza edycja Love Island dobiegła końca, ale emocje wokół programu wciąż pozostają. Wszystko przez wojnę, jaką prowadzą ze sobą byli ukochani. Oliwia Miskiewicz oskarżyła byłego partnera o znęcanie się psychiczne i nękanie. Teraz mężczyzna odpowiedział na oskarżenia, a jego słowa zwiastują, że nie ma zamiaru odpuścić w tej sprawie.

Love Island wciąż ekscytuje widzów

Jakiś czas temu Maciej Szewczyk opublikował na swoich mediach społecznościowych informacje, które skompromitowały jego byłą partnerkę w oczach wielu internautów. Mężczyzna oskarżył Oliwię Miskiewicz o korzystanie ze sponsoringu i niejasne relacje z innymi mężczyznami. Kobieta nie pozostała mu dłużna i niedawno wstawiła na swojego Instagrama oficjalne oświadczenie w sprawie ich związku. Poinformowała w nim, że ukochany z wyspy miłości znęcał się nad nią psychicznie i uporczywie nękał. 

- Mimo, iż definitywnie rozstaliśmy się 12 grudnia, ten horror trwa do chwili obecnej. Nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić, co przeżyłam przez ten okres. Nikomu tego nie życzę. Żadna kobieta nie powinna przechodzić tego, co ja - napisała w swoim oświadczeniu Oliwia Miskiewicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczestnik "Love Island" nie pozostaje dłużny byłej partnerce

Kobieta zapowiedziała, że złożyła zawiadomienie przeciw byłemu partnerowi i będzie się kontaktować z nim za pomocą swojego prawnika. Maciej Szewczyk postanowił skomentować jej oświadczenie. W odpowiedzi nagrał kilka słów na swojej relacji instagramowej.

- Moje oświadczenie oczywiście będzie. Oczywiście jestem w kontakcie z moją panią adwokat, ale nie będę dawać żadnych danych, bo nie będę robił reklamy, bo po co? Tak się zastanawiam, co to wszystko ma na celu i ciężko powiedzieć, czy to może zastój na Instagramie, czy jakiś pan adwokat wpadł na pomysł, że można zarobić, tylko jakim kosztem? - powiedział w swoim filmie mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Chcesz zostać postacią z bajki lub superbohaterem? Disneyland szuka pracowników, lecz wymagania mogą zaskoczyć
2. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

Mężczyzna zapowiedział również, że nie zostawi tej sprawy bez odpowiedzi i też skontaktował się już z prawnikiem. 

- Może nie powiedział Oliwii, że jeśli zostanę uniewinniony, to mogę odbić piłeczkę, a wtedy jestem na korzystniejszej pozycji. Nie będę teraz zdradzać szczegółów, nie będę mówił jak było, o co chodziło i tak dalej. Wszystkiego i tak się dowiecie - powiedział Maciej Szewczyk.


Instagram / szewcowaty

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News