Gwiazdy "Love Island" spotkają się w sądzie. Maciek znęcał się nad Oliwią, wyjawiła porażające szczegóły

Gwiazdy "Love Island" spotkają się w sądzie. Maciek znęcał się nad Oliwią, wyjawiła porażające szczegóły Źródło: YouTube / Polsat

Love Island ma już pierwszą, polską edycję za sobą, ale emocje nie opadają. Jedna z uczestniczek złożyła zawiadomienie przeciwko swojemu byłemu partnerowi.

Love Island to program, który w krótkim czasie zgromadził liczną i wierną publiczność. Widzowie z ciekawością śledzili walkę par o zwycięstwo. Niestety nie wszyscy uczestnicy są zadowoleni z miłości, którą znaleźli na wyspie. Oliwa Miskiewicz oskarżyła partnera o nękanie i znęcanie się psychiczne. Sprawa trafi do sądu.

Love Island było emitowane na antenie telewizji Polsat

Program, stworzony na brytyjskim formacie, bardzo szybko zdobył wierne grono fanów, emisja pierwszego odcinka miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku. Widzowie z wielką ciekawością śledzili zmagania zakochanych par, które walczyły o zwycięstwo w programie i 100 tysięcy złotych. Jednak nie wszyscy uczestnicy zapamiętają uczestnictwo w Love Island jako dobrą przygodę.

Jedna z uczestniczek popularnego programu, Oliwia Miskiewicz, oskarża swojego partnera, Macieja Szewczyka, o uporczywe nękanie i znęcanie się psychiczne. Wcześniej mężczyzna skierował wobec dziewczyny oskarżenia o sponsoring. Zdradził na swoich mediach społecznościowych, że dziewczyna jest w Londynie w związku, a relację z nim chciała za wszelką cenę utrzymać w tajemnicy. Kobieta zareagowała oficjalnym oświadczeniem, które opublikowała na Instagramie

- Mimo, iż definitywnie rozstaliśmy się 12 grudnia, ten horror trwa do chwili obecnej. Nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić, co przeżyłam przez ten okres. Nikomu tego nie życzę. Żadna kobieta nie powinna przechodzić tego, co ja - wyznała w oświadczeniu dziewczyna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda "Love Island" oskarża partnera o znęcanie się psychiczne

Kobieta poinformowała, że była ofiarą swojego partnera. Mężczyzna miał się nad nią znęcać psychicznie. Zapewniła, że sprawa została już zgłoszona odpowiednim służbom. 

- Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się - napisała.

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i zrobiła coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

Poinformowała, że z byłym partnerem będzie kontaktować się tylko za pomocą swojego prawnika i przestaje odpowiadać na pytania, dotyczące ich relacji. Fani są zaskoczeni jej stanowczą reakcją. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News