Uczestnik Love Island zdruzgotany. Błaga o ostatnią łaskę

Uczestnik Love Island zdruzgotany. Błaga o ostatnią łaskę Źródło: instagram.com/loveislandwyspamilosci/

Love Island przyciągnęło przed telewizory więcej osób, niż początkowo przewidywano. Perypetie uczestników są szeroko komentowane w sieci. Ostatnio w "Domu miłości" zdarzył się dość przykry incydent, przez który jeden z mężczyzn może mieć całkowicie zrujnowane życie.

Uczestnik "Love Island" postanowił skorzystać z siły internetu, mając ogromną nadzieję, że rozwiąże to jego palący problem. Opowiedział wszystko ze szczegółami, a inni przyznali mu całkowitą rację. Chodzi oczywiście o miłość - pozostaje pytanie, czy producenci programu również będą chcieli mu pomóc.

Łukasz z "Love Island" błaga o szansę na Instagramie

"Love Island" z założenia stawia na wysoką rotację uczestników. Na początku na wyspie znalazło się zaledwie 11 osób, a przez cały czas trwania programu przez dom przetoczyło się ich aż 20. Jednym z nich był 30-letni Łukasz Bajorek, którego przygoda z show skończyła się po kilku tygodniach. Kiedy uczestnik wrócił do kraju, na swoim Instagramie wygłosił ważny dla niego, ale i rozpaczliwy apel.

 

- Wiedziałem i byłem zawsze w nadziei, że wejdzie ktoś, kto mógłby dać mi się poznać. Szkoda, że tak szybko zostałem oddalony z willi. Gdybym miał okazję wejść tam jeszcze raz, dałbym z siebie jeszcze tysiąc procent, by zdobyć serce nowej - mówił Bajorek na Instastory.

Łukasz Bajorek wpadł po uszy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Nowa" w programie to Karina Taravska. Od razu wpadła w oczy Łukaszowi, który postawił sobie za cel zdobyć jej serce. Jednak przez odpadnięcie z programu być może nigdy nie zazna szczęścia u jej boku. Nawet Aga Boryń, która także odpadła z show, współczuje Bajorkowi i urządziła na swoim koncie casting na dziewczynę dla 30-latka. Ten jest uparty i marzy tylko i wyłącznie o Karinie. Nie wiadomo, czy producentów także złapie za serce ten ckliwy apel o ostatnią szansę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

- Obiecałem sobie, że już nie oglądnę "Love Island" po tym, jak to się wszystko potoczyło. Miałem nadzieję, że Łukasz Bajorek dostanie szansę na nową dziewczynę, która będzie zasługiwała na jego osobę. Dziś w odcinku pojawiła się osoba o imieniu Kalina. Osoba, która chciała poznać mojego brata. Ale niestety nie miał takiej możliwości. Powinien dostać kolejną szansę i wejść do willi jeszcze raz. I pokazać, że dziewczyna, która weszła do willi jest dla niego - wsparcie Łukaszowi okazał nawet jego brat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdzą, na co wydajesz 500 plus. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od pieniędzy
  2. NAJLEPSZE: W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Instagram

Następny artykuł