Przed wakacjami wracają loty międzynarodowe, tylko u jednego przewoźnika. Podano kierunek i dokładną datę

Przed wakacjami wracają loty międzynarodowe, tylko u jednego przewoźnika. Podano kierunek i dokładną datę Źródło: Pixabay Lars_Nissen

Z pewnością wiele osób nie mogło się tego doczekać. Jeden z przewoźników potwierdził, że loty międzynarodowe znów będą możliwe. Informacje podane w komunikacie są bardzo precyzyjne. Każda osoba, której marzą się podróże powinna o tym wiedzieć.

Pandemia sprawiła, że loty międzynarodowe wciąż pozostają sferze marzeń. Na szczęście świat powoli zaczyna wracać do normy. Jedna z linii lotniczych potwierdziła, że jeszcze przed wakacjami będzie można skorzystać z możliwości dalszej podróży.

Upragnione loty międzynarodowe niebawem znów będą osiągalne

Niedawno wspominaliśmy o dramatycznej sytuacji, która zdarzyła się podczas podróży samolotem. Na szczęście ostatnie informacje z pewnością można uznać za optymistyczne. Lufthansa potwierdziła, że loty międzynarodowe ponownie zostaną przez nią aktywowane. Przewoźnik przekazał dobre wieści w swoim oświadczeniu.

- Z początkiem czerwca Lufthansa ponownie zaoferuje pasażerom możliwość podróży z Krakowa i Warszawy do Frankfurtu. Oznacza to w sumie 17 cotygodniowych połączeń z Polski. Będą one częścią nowego rozkładu rejsów, który wraz z końcem czerwca pozwoli pasażerom Lufthansa Group udać się w podróż do kolejnych 130 miast, w porównaniu do obecnie obowiązującego rozkładu połączeń repatriacyjnych, który zakończy się 31 maja - przekazała Lufthansa w komunikacie przytaczanym przez Radio ZET.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakie ograniczenia czekają nas w trakcie podróży?

Nie da się ukryć, że loty międzynarodowe nie należą do najszybszych. W związku z tym konieczne jest zachowanie pewnego rygoru. Pasażerowie będą musieli pamiętać o noszeniu maseczek w trakcie całej podróży. W swoim oświadczeniu przewoźnik podkreślił, jak ważne jest przestrzeganie zasad.

- Planując podróż, pasażerowie powinni pamiętać o regulacjach dotyczących przyjazdu i kwarantanny w miejscu docelowym. Mogą się również spodziewać dodatkowych obostrzeń związanych z troską o bezpieczeństwo i higienę, na przykład dłuższego czasu oczekiwania do punktów kontroli na lotnisku. Do odwołania ograniczone są także usługi cateringowe świadczone na pokładzie - przekazała Lufthansa w komunikacie przytaczanym przez Radio ZET.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Media przekazały, że na COVID-19 zmarł polski lekarz, który pomógł wielu dzieciom za granicą

2. Minister zdrowia nie zostawił suchej nitki na Edycie Górniak. Wszystko się nagrało

Przewoźnik, wydając oświadczenie, nadmienił, że loty międzynarodowe będą wiązały się z nową ofertą, która obejmie ponad 106 miast w Niemczech i Europie. Lufthansa przewiduje ponad 20 połączeń międzykontynentalnych. Wszystkie zapowiadane zmiany mają wejść w życie od czerwca. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na pogrzebie Kacperka panowała cisza. Mama chłopca nie wytrzymała
  2. Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Wyjaśniła się przyszłość emerytów. Minister zabrał głos w sprawie przyszłych wypłat
  4. Wyciekła smutna prawda. Fani "M jak miłość" nie mieli pojęcia, że było aż tak źle, słowa Kożuchowskiej nie pozostawiają wątpliwości
  5. Krzysztof Respondek nie mógł dłużej ukrywać. Wydało się, co działo się w kopalniach, ciężko uwierzyć
  6. Przekrój cytrynę na 4 cząstki i połóż obok łóżka przed snem. Wyrzuć natychmiast po obudzeniu, rezultat jest spektakularny

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News