Wielkie zmiany w Totolotku. Zlikwidują kolektury w Polsce?
Wiadomości Pikio - 24 Września 2018

Wielkie zmiany w Totolotku. Zlikwidują kolektury w Polsce?

Lotto szykuję prawdziwą rewolucje. Niedługo nie trzeba będzie odwiedzać jednej z kolektur, żeby zagrać w popularnej loterii. To prawdziwa rewolucja na miarę XXI wieku. 

Lotto organizuje loterię już od 1957 roku. Do tej pory aby wziąć udział w loterii, trzeba było udać się do jednego z punktów Lotto. Teraz Totalizator Sportowy chce iść z duchem czasu. Jak twierdzą władze spółki, nowelizacja ustawy o grach hazardowych pomoże im wprowadzić duże zmiany. - Głównym celem, który chcemy osiągnąć jeszcze w tym roku, jest wprowadzenie naszych produktów do internetu. Myślę, że z końcem tego roku klienci będą mogli już zagrać w Lotto przez internet - takie informacje przekazała Aida Bella, która pełni rolę rzecznika prasowego Totalizatora Sportowego. Dodatkowo do końca 2018 roku Lotto planuje uruchomić następne salony gier z automatami. Pierwsze tego typu punkty pojawiły się w 2018 roku. Na razie nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących gry przez internet oraz opłat z tym związanych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Ursula AndressDziewczyny Bonda po latach. Wciąż piękne? [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Lotto przez internet. Co z kolekturami?

Rewolucyjny pomysł Lotto może doprowadzić do tego, że sens istnienia kolektur przestanie istnieć. Coraz częściej korzystamy z udogodnień, jakie daje nam internet - począwszy od zakupów czy zamawianie jedzenia, aż do zakładania rachunków bankowych.

Grali nasi dziadkowie, rodzice, gramy i my

Totalizator Sportowy istnieje w Polsce od 1957 roku. Aby wziąć udział w loterii należy udać się do kolektury i zakupić los na wybraną grę. Obecnie Totalizator w swojej ofercie ma 9 gier liczbowych, których losowania odbywają się w ciągu całego tygodnia. Transmisje losowań możemy oglądać na antenie TVP Info. Wcześniej losowania transmitowane były przez telewizję Polsat, która w 1995 roku nabyła prawa do transmisji. Pierwsze losowanie mogliśmy oglądać w 1973 roku na antenie TVP.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Za chleb i bułki będziemy płacić jak za zboże! Ceny galopują, nawet 10 zł za bochenek!
  2. Rewolucja w Banku Pekao! Dobre wieści szczególnie dla emigrantów
  3. Popek w zupełnie nowej roli. „Zakonserwowali” go
adriana_lima10 gwiazd, które z seksem czekały do ślubu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News