Spadniecie z krzeseł! Polak wygrał właśnie 195 milionów złotych

Spadniecie z krzeseł! Polak wygrał właśnie 195 milionów złotych Źródło: Pikio.pl

Lotto to popularna loteria, w której codziennie biorą udział tysiące ludzi. Każdy marzy o wielkiej wygranej, jednak najczęściej wielka suma pozostaje w strefie fantazji. Ten człowiek miał jednak wyjątkowe szczęście - własnie został milionerem!

Lotto od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie, gdy kumulacja osiąga zawrotne sumy. Właśnie wtedy najwięcej osób decyduje się na udział w losowaniu liczb, ale rzadko kiedy okazuje się, że wybrane liczby były tymi właściwymi. Dziś jednak stało się zupełnie inaczej - a Polak ma wielką okazję do świętowania.

Bank Lotto został rozbity. Wygrana Polaka robi wrażenie

W kumulacji Eurojackpot zebrała się oszałamiająca kwota 390 milionów złotych. Zwycięzców jednak jest dwóch - to Polak i Niemiec. Szczęśliwcy muszą podzielić kwotę na dwa, co oznacza, że do kieszeni rodaka trafi dokładnie 193 miliony złotych, a drugi zwycięzca otrzyma 43 miliony euro.

Liczby, które okazały się szczęśliwe w dzisiejszym losowaniu Lotto, to: 5, 7, 15, 19, 42 + 3 i 8. Warto przy okazji zaznaczyć, że Polacy zazwyczaj wygrywają więcej niż ludzie z innych krajów. Wynika to z bardzo korzystnej nadwyżki spowodowanej korzystnym przeliczeniem walut.

Wielka wygrana nie zdarza się często. Polak miał wiele szczęścia

Jeszcze nie wiadomo, w jakim mieście został kupiony szczęśliwy kupon ani tego, kim jest jego właściciel. Zapewne już niedługo o nowym milionerze zrobi się głośno. Można też mówić o ogromnym szczęściu, bowiem szanse na wygrane w Lotto są bardzo niskie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według statystyki i rachunku prawdopodobieństwa, szanse na trafienie szóstki w loterii są jak 1:13 983 816. Można zatem posilić się na stwierdzenie, że w zasadzie wszystko jest bardziej prawdopodobne niż zgarnięcie głównej wygranej. Jak pokazuje to wydarzenie, nie jest to jednak niemożliwe, bowiem wygrały nie jedna, a dwie osoby.

Innych zwolenników Lotto zawsze interesuje, jaką metodą skreślania numerków kierował się wygrany. Zastanawiają się, czy warto ufać intuicji, skreślać numerki, które mają symboliczne znaczenie czy zaufać maszynie i dostać gotowy zestaw liczb. Być może już niedługo będą się mogli tego dowiedzieć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News