Jane Park wygrała milion funtów w brytyjskim odpowiedniku polskiego „lotto”, kiedy miała zaledwie 17 lat. Jedną z rzeczy, na którą przeznaczyła wygraną była operacja pośladków. Dziewczyna niemal nie przypłaciła jej życiem.

Wiele osób, które wygrywają bajońskie sumy w loteriach, cierpi na lęki związanie z możliwym nieracjonalnym wykorzystaniem pieniędzy. Takich problemów nie miała Jane Park. Brytyjka, jako 17-latka wiedziała, czego najbardziej pragnie – operacji plastycznych.

Park zdążyła poprawić sobie biust, zainwestować w wypełniacze i botoks. W sumie na poprawianie urody wydała 50 tysięcy funtów. Operacja powiększania i podniesienia pośladków była ostatnią, której poddała się Park. Wydała na nią 7 tysięcy funtów.

Po operacji dziewczyna doznała wstrząsu anafilaktycznego. Wystąpiła u niej silna reakcja alergiczna na jeden ze środków, służących narkozie.

 – Wezwałam doktora i od razu zabrali mnie na ostry dyżur. Są praktycznie pewni, że to sepsa. Jestem przerażona i wyczerpana psychicznie – informowała przez portale społecznościowe dziewczyna.

Stan Park poprawia się ale dziewczyna jeszcze długo zostanie w szpitalu.

fot. Instagram/janeparkx

źródło: Plotek

...

Zobacz również