28. kolejka Lotto Ekstraklasa: Górnik Zabrze wróci do gry o podium?

28. kolejka Lotto Ekstraklasa: Górnik Zabrze wróci do gry o podium? Źródło: Fot. Instagram/Górnik Zabrze

Od samego początku trwającego obecnie sezonu Lotto Ekstraklasa zaskakuje kibiców wynikami każdej następnej kolejki. Jednym z najciekawszych spotkań rozpoczętej 16 marca serii meczów będzie bez wątpienia pojedynek Górnik Zabrze - Korona Kielce. Czego możemy się spodziewać po klubach, będących ogromnymi niespodziankami rozgrywek 2017/18?

Chociaż wiosenne zmagania idą Koronie zdecydowanie lepiej, Górnik niezmiennie liczy na przełom w grze Igora Angulo, któremu nie udało się wciąż strzelić w 2018 roku ani jednej bramki. Być może to właśnie dziś, o godzinie 20:30 dojdzie w Kielcach do zakończenia złej passy hiszpańskiego strzelca.

Lotto Ekstraklasa: 28. kolejka

Jako że obie drużyny należą do ścisłego grona składów oddających najwięcej strzałów na bramkę przeciwnika, możemy prawdopodobnie spodziewać się naprawdę dobrego spotkania. Gra bez wątpienia będzie bowiem warta przysłowiowej świeczki - jeżeli Koronie uda się wygrać, przeskoczy Górnika w tabeli i zbliży się do ścisłej czołówki. Drużyna z Zabrza zajmuje obecnie w tabeli 4. miejsce, mając na koncie 44 punkty (51:39). Korona uplasowała się za to na 6. pozycji (42 punkty, 40:34). Różnica jest naprawdę niewielka!

Górnik Zabrze vs. Korona Kielce - gdzie oglądać?

Czy Igor Angulo wreszcie się przełamie? Czy Górnicy wrócą do Zabrza z kompletem punktów? A może to Korona zdecydowanie poprawi swą pozycję w tabeli Ekstraklasy? Odpowiedź na te pytania otrzymamy już po zakończeniu dzisiejszego spotkania. Transmisję na żywo z meczu pokaże Canal+ Sport. Studio rozpocznie się o godzinie 20:00, a pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy już 30 minut później.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jutro Biedronka będzie zamknięta. Pracownicy się buntują
  2. Kret usiadł obok Tadli NA ŻYWO. Miny bezcenne
Następny artykuł