LOT zdecydował się na wznowienie niektórych połączeń
Piotr Molecki East News
Agata Jaroszewska - 19 Maja 2020

Od 1 czerwca zniesiony zostanie ważny zakaz. Wspaniała wiadomość dla wielu osób

LOT poinformował na swoich kanałach informacyjnych o poważnych zmianach - ucieszą one wszystkich korzystających z usług Polskich Linii Lotniczych. Już od 1 czerwca zniesiony zostanie ważny zakaz, który wszedł w życie na początku marca w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2. Decyzje podjęte przez przewoźnika mogą znacznie wspomóc branżę, która jest jedną z bardziej poszkodowanych przez epidemię.

LOT podjął ważną decyzję i jest to bezsprzecznie wspaniała wiadomość dla wielu osób, którym w czasie podróży zależało na czasie oraz wygodzie. Jest to co prawda dopiero pierwszy krok podjęty w tym kierunku, ale daje nadzieję, iż sytuacja będzie się dynamicznie rozwijać.

obrazek ile postaciIle postaci widzisz na obrazku? Rozwiązanie skrywa nieznaną prawdę o tobieCzytaj dalej

LOT: wznawiamy loty krajowe

LOT wydał komunikat, który opublikowany został m.in. na Facebooku oraz na Twitterze. Polskie Linie Lotnicze LOT zdecydowały się na ponowne wzbicie w powietrze maszyn uziemionych od marca. Jak na razie możliwe będzie korzystanie jedynie z połączeń krajowych między konkretnymi miastami, ale już to ucieszy wielu Polaków.

- Z radością informujemy o wznowieniu rejsów krajowych od 1 czerwca 2020 roku. W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo, przygotowaliśmy ofertę z uwzględnieniem bieżącej sytuacji epidemicznej w Polsce, a także w oparciu o zasady bezpieczeństwa rekomendowane przez Główny Inspektorat Sanitarny i międzynarodowe organizacje branżowe - czytamy w poście opublikowanym na Facebooku LOT-u. Podano także konkretne miasta, z których wystartują samoloty przewoźnika.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

metamorfoza prawda innaWszyscy wytykali ją palcami, jej metamorfoza zachwyciła tysiące ludzi. Prawda okazała się zupełnie innaCzytaj dalej

Samoloty będą latać między największymi miastami

Kierunki wybrane przez LOT są zapewne wynikiem analiz najpopularniejszych połączeń wybieranych przez Polaków. Samoloty latać będą pomiędzy największymi miastami w kraju i oprócz wsparcia biznesu, mają także zachęcić do podróży krajowych, a to może wzmocnić lokalną branżę turystyczną.

- Nowa siatka obejmuje około 30 lotów każdego dnia, w godzinach uwzględniających zarówno potrzeby klientów biznesowych, jak i ruch turystyczny w ramach kraju - przekazuje spółka. Jak podaje RMF24 wykorzystywanych będzie aż 8 lotnisk, a samoloty będą latać na trasach: Kraków-Gdańsk, Warszawa-Gdańsk oraz z Warszawy do Poznania, Zielonej Góry, Szczecina, Wrocławia, Krakowa oraz Rzeszowa.

Dzisiaj grzeje:

1. Od dziś obowiązuje ważny zakaz. Wielu Polaków będzie niepocieszonych

2. Szymona Hołownię zaczepił bezdomny na ulicy. Nie miał pojęcia, że wszystko się nagrywa. Na jaw wyszedł nieznany fakt

Przewoźnik zachęca pasażerów do lotów

Polskie Linie Lotnicze już od 1 czerwca zaproszą na swój pokład pierwszych pasażerów. LOT chce w ten sposób wspomóc krajową gospodarkę - nie tylko branżę turystyczną, ale także cały biznes. Zbliżający się okres wakacyjny, może sprawić, że wielu Polaków zdecyduje się na skorzystanie z lotów krajowych oferowanych przez LOT.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cierpisz na przewlekłe przeziębienia? Uważaj, może to być objaw nowotworu
  2. Polskie media podały przykre informacje. Poważny wypadek w skateparku zakończył się tragedią, nie żyje młody chłopak
  3. Jeden z największych banków w Polsce przekazał zdumiewający komunikat. Nagła zmiana, nikt nie mógł jej przewidzieć
  4. Przez 32 lata szukała porwanego syna. Nagle w Dzień Matki dostała niebywałą wiadomość
  5. Po latach ujawniono, co się działo na planie "Czarnych chmur". Ciężko uwierzyć, wielkie poświęcenie aktora
  6. Biedronka właśnie poszła na całość. W Lidlu, Kauflandzie i Auchan razem wziętych nie ma nic lepszego

Bliźniaki nietypowa paraUrodziła wyjątkowe bliźniaki, niewiarygodne jak wyglądają. Chodzi o ich kolor skóryCzytaj dalej

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News