Kora była wokalistką, która zapisze się w historii polskiej muzyki jako prawdziwa ikona. Choć od jej śmierci minęły już dwa miesiące, fani nie zapominają o jej dorobku i przypominają go przy każdej możliwej okazji. Teraz Kora ponownie znalazła się na ustach wszystkich a to za sprawą żony pogrążonego w śpiączce Gienka Loski.

Olga Jackowska odeszła pod koniec lipca. Świat muzyki poważnie opłakiwał stratę wokalistki grupy „Maanam”. Jednym z tych którzy, jak się okazuje, dołączyli do żałoby był Gienek Loska, zwycięzca pierwszej edycji programu „X-Factor”.

Gienek Loska znajdował się wówczas w szpitalu po wylewie. Lekarze walczyli o jego życie. Aktualnie pogrążony w śpiączce muzyk przebywa w swoim domu, pod troskliwym okiem rodziny. Mama piosenkarza podkreśla że jej syn potrzebuje wielu ćwiczeń, na skutek czego sama nie dałaby rady przeprowadzać rehabilitacji i jest zdana na pomoc innych ludzi.

Kora wywołała emocjonalną reakcję w Losce

Dzięki pomocy innych ludzi, muzyk wraca do zdrowia, reaguje na bodźce takie jak dotyk i światło. Jego żona oraz matka często mówią do mężczyzny i są pewne, że on je słyszy. Skąd pewność kobiet? W dużej mierze dzięki jego reakcji na informację o śmierci Kory.

Gdy piosenkarka umierała, muzyk znajdował się w szpitalu, pogrążony w śpiączce i pozornie nieświadomy tego co dzieje się wokół niego. Jego żona, Agnieszka Stawicka, postanowiła przekazać mu smutne wieści.

Żona w udzielonym ostatnio wywiadzie dla portalu wp.pl, ujawniła, że na informację o tym, że Kora odeszła, muzykowi w śpiączce podskoczyło ciśnienie, zaczął gwałtownie oddychać oraz otworzył oczy. Muzyk podciągnął ręce i nogi. Zdaniem żony, Loska bardzo przeżył śmierć piosenkarki, skoro wywołało to w nim tak mocną reakcję. Kobieta podkreśla, że przecież się znali.

Aktualnie muzyk znajduje się w domu, lecz jeszcze nie mówi. Przechodzi rehabilitacje, która ma go postawić na nogi po udarze. Nie wiadomo, jak długo będzie potrzebował opieki i rehabilitacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła rozkręca karierę. Niespodziewana rola żony sportowca
  2. Właśnie ujawniono co naprawdę dzieje się w Pałacu! To koniec pary prezydenckiej?
  3. Doda dołączyła do wojny gwiazd TVN! Jest ostro

10 cytatów z piosenek Kory, które roztopią najtwardsze serca


Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOse.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.