Dantejskie sceny w dużym polskim mieście! Seniorzy walczą o darmowe parasole (VIDEO)

Dantejskie sceny w dużym polskim mieście! Seniorzy walczą o darmowe parasole (VIDEO)

Łomża to jedno z wielu miast, w których organizowane wydarzenia publiczne, często budzą skrajne emocje. A to wszystko za sprawą darmowych "gadżetów" rozdawanych przez organizatorów imprezy, wszak można przypuszczać, iż osoby z filmiku kierowały się stwierdzeniem, że jak "za darmo, to i ocet słodki". 

Na filmie widać organizatorów lokalnej imprezy "brutalnie" zaatakowanych przez dużą grupę głównie starszych osób chwilę po tym, jak wyłożyli oni na stoły darmowe parasole. W tle słychać wyraźne głosy niezadowolonych uczestników, którzy wzajemnie obrzucają się niepochlebnymi epitetami.

Łomża: Trwała zacięta walka

Emeryci siłowali się ze sobą i przepychali. Jedna z pań krzyczała w pewnym momencie, żeby jej "nie ruszać". Jak widać, uczestnicy wydarzenia nie kryli się z tym, że darmowe gadżety przeciwdeszczowe są dla nich bardzo ważne.

Niepochlebne komentarze

Pod filmikiem możemy zobaczyć, w większości niepochlebne komentarze opisujące zaistniałą sytuację. - To są ci "seniorzy" którzy nie mogą ustać w autobusie? - napisał jeden z internautów, - Była chytra baba z Radomia, teraz mamy chytre baby z Łomży - dodaje kolejny. Patrząc na zaistniałą sytuację, ciężko jest przejść obok tego zdarzenia obojętnie. Nasuwa się jednak pytanie, co kierowało uczestnikami lokalnej imprezy oprócz faktu, że weszliby w posiadanie darmowego parasola?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Akcja jak z Lidla

Przypomina to coroczną akcję promocyjną na karpie, organizowaną przez sieć sklepów Lidl, gdzie zaczyna być ona nieodłączną częścią polskiej tradycji. To właśnie tu w ruch szły pięści i łokcie. Możecie o tym przeczytać w naszym wcześniejszym artykule TUTAJ. Tak więc nie wiadomo, czy chęć posiadania czegoś, co "dano za darmo", jest tak głęboko zaszyta już w podświadomości Polaków, czy stanowi ona jedynie impuls. ZOBACZ TAKŻE
  1. Właśnie ujawniono skandaliczne oszustwo Morawieckiego! Premier jest skończony
  2. Przeciwnik Wassermann ujawnia! Tak zachowywała się posłanka w trakcie kampanii
  3. Znaki zodiaku i nowe fryzury. Zobacz, na jaką ZMIANĘ powinnaś się zdecydować
  4. Jak często karmić psa? Złe karmienie może go skrzywdzić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News