Dantejskie sceny w Łomży. Ludzie prawie się pozabijali za darmowe parasole

Dantejskie sceny w Łomży. Ludzie prawie się pozabijali za darmowe parasole Źródło: fot. youtube.com/www.mylomza.pl

Łomża była świadkiem scen nie lada batalistycznych! W trakcie otwarcia nowego sklepu firma otwierająca placówkę zdecydowała się wydać gadżet reklamowy w formie parasolek. To co się działo później, nikomu się nawet nie śniło.

Wielu z nas pamięta sceny walk o karpia z Lidla, lub o elektronikę podczas wyprzedaży. Łomża doczekała się własnego wydarzenia tego typu, gdy nowy sklep zdecydował rozdać klientom w prezencie parasolki. To, co się potem wydarzyło, jest po prostu przerażające. Kiedy mężczyzna otwierający sklep wyszedł na rynek, nie przykuł niczyjej uwagi. Jednak gdy obok niego pojawiły się asystentki z parasolkami, wokół mężczyzny zjawiło się nieduże grono odbiorców. Nagle mężczyzna wręczył kobiecie stojącej najbliżej parasol. To co zdarzyło się później, pasowało do rzymskiej maksymy "kości zostały rzucone".

Nagle tłum rzucił się na parasole i doszło do szarpaniny. Reprezentacja sklepu została otoczona, a ludzie zaczęli batalie o parasole. Po kilku sekundach wyszarpnięto im z rąk wszystkie produkty reklamowe, a pudełko które stało za nimi zostało rozszarpane na kawałki! Na nagraniu widać jak część kobiet wyszarpuje po dwa lub nawet trzy produkty.

Łomża i szybkie pogotowie?

W takcie szarpaniny widać, że ludzie się wręcz taranują, by chociaż jedna z parasolek wróciła z nimi do domu. Po całym zajściu pracownicy próbowali posprzątać to, co zostało pod budynkiem, jednak widać że tłum dalej napierał mając nadzieję, że coś jeszcze zostało, lub promocja za chwilę zostanie rozszerzona. Nie wiadomo czy to nastąpiło. Na miejscu na szczęście była załoga pogotowia. Nie wiadomo, czy ktokolwiek potrzebował pomocy medycznej, jednak imponujące jest to, że byli w takim miejscu. Internauci gratulują wyczucia i sugerują, że jeśli decyzja o obecności pogotowia wyszła od sklepu, to należy im pogratulować zapobiegliwości. Internauci nie zwlekają z komentowaniem całego zajścia. W ich ocenie takie sceny nie powinny mieć miejsca i wielu z nich pyta retorycznie "co z ludźmi jest nie tak". Inni sygnalizują, że w internecie owe parasolki są po 17 złotych, na skutek czego sytuacja jest wręcz komiczna. Kolejni internauci wytykają wiek zebranych. Ich zdaniem widać, że kobiety pamiętają, jak walczy się o rzucone mięso i cytrusy, co jest odniesieniem do czasów komunistycznych. Miejmy nadzieję, że takich scen szybko nie zobaczymy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polscy księża są przerażeni. Jeden film wywoła na nich polowania?
  2. Ujawniono kulisy wczorajszej dymisji. Minister wygadał się o tajnej polityce rządu PiS
  3. Mocne oskarżenia Holland wobec Dudy. „III wojna światowa jest realna”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News