Skandaliczne sceny w lokalu wyborczym. Zrobiło się niebezpiecznie, konieczna interwencja policji

Skandaliczne sceny w lokalu wyborczym. Zrobiło się niebezpiecznie, konieczna interwencja policji Źródło: Jan BIELECKI East News

Lokale wyborcze powinny się dziś znaleźć na mapie każdego obywatela. Do godziny 21 można oddać głos w wyborach prezydenckich. Niestety są miejsca, gdzie głosowanie zostaje zakłócone i konieczna jest interwencja policji. Właśnie do takich skandalicznych scen doszło w południowej Polsce.

Lokale wyborcze od rana szturmowane są przez osoby chcące oddać swój głos w wyborach prezydenckich 2020. W mediach pojawiają się zdjęcia dokumentujące olbrzymie kolejki tworzące się przed lokalami, związane jest to z ograniczeniami wprowadzonymi z racji epidemii koronawirusa. Niestety nie tylko długi czas oczekiwania jest zmartwieniem wielu komisji wyborczych, dochodzi również do niebezpiecznych sytuacji.

Odwiedzając lokale wyborcze zwróćmy uwagę na nietypowe zachowania

Lokale wyborcze znajdują się dziś pod szczególnym nadzorem policji, która na bieżąco stara się reagować na zgłaszane nieprawidłowości. Komenda Główna Policji przekazała do wiadomości publicznej dane dotyczące podjętych przez funkcjonariuszy interwencji i tylko do godziny 14 doszło do blisko 400 przypadków złamania prawa. Jednocześnie rzecznik KGP przypomina, że służby postawione są w stan najwyższej gotowości i można im zgłaszać każdą zaobserwowaną przez nas budzącą niepokój sytuację. W województwie świętokrzyskim doszło do skandalicznych scen, a słowa wypowiadane przez jednego z mężczyzn brzmiały bardzo groźnie. W niebezpieczeństwie mogli znajdować się wszyscy w lokalu wyborczym i natychmiast wezwano na miejsce służby. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W województwie świętokrzyskim zrobiło się niebezpiecznie

Lokale wyborcze odwiedzane dziś są przez wielu ludzi i niestety nie wszędzie komisje mogły wypełniać swoje obowiązki w spokoju. Według informacji przekazywanej przez Wirtualną Polskę w gminie Słupia Konecka policja zatrzymała mężczyznę, który otwarcie groził podłożeniem po lokalem bomby. Groźby zostały potraktowane poważnie i funkcjonariusze dokonali natychmiastowego zatrzymania. W toku ustaleń przekazanych przez śledczych mężczyzna był obywatelem Ukrainy i miał we krwi blisko 3 promile alkoholu. To naprawdę skandaliczne sceny, a słowa te nie pójdą w zapomnienie i konieczne jest liczenie się z konsekwencjami wypowiadanych deklaracji.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy już zagłosowali. Uwagę wszystkich skupił jeden szczegół, nie mogli oderwać oczu

2. Karetka czołowo zderzyła się z samochodem osobowym. W środku był pacjent

Teraz odpowie za swoje słowa

Obywatel Ukrainy musi przygotować się, że zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za groźby wypowiadane pod adresem komisji wyborczej oraz wszystkich znajdujących się w lokalu wyborczym. Grozi mu nawet do 8 lat więzienia, na razie został zatrzymany i zarzuty usłyszy zapewne dopiero po tym jak wytrzeźwieje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielki pokaz patriotyzmu Justyny Kowalczyk. Opowiedziała, ile jechała na wybory, wielkie brawa
  2. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  3. KGP już teraz przekazała porażające informacje dot. wyborów. Liczby mówią same za siebie
  4. Skandal podczas konferencji PKW na żywo. Przewodniczący zakpił na oczach milionów Polaków
  5. Zajrzeli do otwartego grobu i pobledli. Widok przeszedł ich najśmielsze oczekiwania
  6. Kinga Duda nie dostała karty i musiała w pośpiechu opuścić lokal wyborczy. Wiemy, co działo się później

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News