O co tu chodzi?! Wyciekła LISTA Izabeli Pek: Lepper, Duda, Lis i inni

O co tu chodzi?! Wyciekła LISTA Izabeli Pek: Lepper, Duda, Lis i inni Źródło: fot. wykop.pl

Modelka Izabela Pek ostatnio stała się bardzo rozpoznawalna w mediach. Jest to wywołane jej romansem ze Stanisławem Piętą. Nie pozostaje on jednak jedyną znaną osobą, z którą była widywana. Na liście jest m.in. Andrzej Lepper.

Izabela Pek jest fotomodelką, która nie boi się brać udziału w bardzo wyzywających sesjach. Dodatkowo wyszło na jaw, że była kochanką posła PiS Stanisława Pięty. Według jej relacji poznali się na obchodach rocznicy smoleńskiej w 2017 roku. Okazuje się, że początkowo modelka nie była zainteresowana romansem z politykiem, jednak on naciskał, że zostawi dla niej żonę. Tak się jednak nie stało. Z jej relacji wynika, że Pięta w pewnym momencie z dnia na dzień przestał się kontaktować z kochanką. Poseł zaprzecza, jakoby kiedykolwiek miał mieć kochankę. Kobieta twierdzi jednak coś zupełnie innego. Izabela Pek widywana była także z innymi politykami PiS, ale nie tylko oni ją interesują. Na wspólnych zdjęciach z nią możemy zobaczyć między innymi Tomasza Lisa i Andrzeja Leppera.

Andrzej Lepper na zdjęciach z Izabelą Pek

Modelka może się pochwalić pokaźną kolekcją zdjęć ze znanymi osobistościami. Znacząca większość z nich jest z PiS, jednak nie wszyscy. Kobieta ewidentnie ma słabość do mężczyzn związanych z polityką. Lista osób widzianych z modelką naprawdę robi wrażenie. Wśród nich jest Tomasz Lis, Patryk Jaki, Andrzej Duda, a nawet Andrzej Lepper. Trzeba dodać, że jeśli weźmie się pod uwagę ilość zdjęć, to ulubieńcem modelki bez wątpienia jest prezydent Andrzej Duda. Jak na dłoni widać jej przynależność polityczną. Izabela Pek jest oddaną popleczniczką PiS. W znaczącej większości sytuacji była widywana z przedstawicielami właśnie tej partii. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsające. Torbicka ujawniła PRAWDZIWE kulisy odejścia z TVP
  2. Wszystkie media poinformowały, że znany dziennikarz nie żyje. Właśnie pojawił się na konferencji!
  3. Co za afera! Kochanka Pięty chciała być jak najbliżej Dudy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News