List kucharki Hitlera zdradza jego intymne sekrety

List kucharki Hitlera zdradza jego intymne sekrety

Pomimo tego, że na całym świecie znany jest jako przywódca, bezlitosny dyktator a przede wszystkim zbrodniarz wszech czasów odpowiedzialny za śmierć tysięcy niewinnych ludzi, był też człowiekiem. Hitler, bo o nim mowa, za czasów swego krwawego panowania, jak się okazuje, posiadał osobistą kucharkę!

Constanze Manziarly była młodą, 23 letnią dziewczyną. Pracowała dla przywódcy III Rzeszy aż do jego samobójczej śmierci w 1945 roku. Jak się dowiadujemy, praca ta była niesłychanie trudna, a nazistowski polityk... wybrzydzał przy jedzeniu. ZOBACZ TAKŻE: Szokujące śledztwo FBI: Hitler nie zginął w 1945 roku (VIDEO)

List, który zdradza wszystko

Historycy pracują obecnie nad znalezionym listem. To w nim zawarte są wszystkie szokujące szczegóły. Został on napisany do siostry Manziarly. Kucharka zwierzała się w nim z trudności, z jakimi przyszło jej się spotkać. Jednym z problemów, z jakimi musiała zmierzyć się Constanze była dieta wegetariańska Adolfa Hitlera. Co wydaje się niczym w porównaniu do pogróżek kierowanych w stronę dziewczyny. Z listu wynika, że z powodu jej nie zawsze trafionych decyzji odnośnie jadłospisu, dano jej odczuć że jest „jedną nogą w grobie”. Jak widać, nazista stosował terror wobec każdej, napotkanej osoby.

Menu Hitlera

Jeden z największych zbrodniarzy XX wieku miał słabość do takich posiłków jak kasza jaglana lub twaróg z olejem lnianym. Zamiast mięsa, zajadał się grzybami. Deser jak się okazuje był dość monotonny, podobno Hitler zawsze prosił o dwa jabłka. - Fuehrer jada zdrowo- jak wynika z relacji kucharki. Może to zdrowa dieta była przyczyną charyzmy, dzięki której porywał za sobą tłumy? Kolejnym wyjawionym sekretem jest to, że wódz podczas konsumpcji uwielbiał ćwiczyć swoje długie monologi. Jak nie trudno się domyśleć, tematem jego wypowiedzi zawsze byli Żydzi albo rożne strategie, dzięki którym mógłby podbić świat. ZOBACZ TAKŻE: 128-letni mężczyzna twierdzi, że jest… Hitlerem. Ujawnia „jak udało mu się żyć w ukryciu” Dlaczego więc Constanze Manziarly nie rzuciła swojej pracy? Historycy dobitnie podkreślają, że po prostu nie mogła tego zrobić. Odmowa przywódcy była równoznaczna z wydaniem na siebie wyroku śmierci. źródło:https://www.wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News