Listonosz dostarczył list, ale nikt mu nie otwierał. Gdy zajrzał przez okno do domu, zamarł z przerażenia

Listonosz dostarczył list, ale nikt mu nie otwierał. Gdy zajrzał przez okno do domu, zamarł z przerażenia Źródło: publicdomainpictures

List miał dostarczyć pod wskazany adres. Na tym polega jego praca, by dzień w dzień roznosić listy. Niespodziewane wydarzenia do których doszło podczas jednego dnia w pracy sprawiły, że ten listonosz zupełnie inaczej patrzy na swoją pracę.

List wydaje się już być przeżytkiem. Dziś kiedy łącze internetowe posiada niemal każdy, a wszystkie telefony wyposażone są w sieć, zanika tradycja pisania listów. Łatwiejsza komunikacja za pośrednictwem internetu nie sprawiła jednak, że praca listonosza straciła na znaczeniu. Przeciwnie, listy wysyłane są do dzisiaj. 

List do skrzynki, list do mieszkania. Ty był zwykły dzień w pracy

Willie Farrow jest człowiekiem, który lubi swoją pracę. Każdego dnia dostaje torbę wypełnioną po brzegi listami, i chodząc od domu do domu, wręcza długo wyczekiwane przesyłki. Jako listonosz pracuje już od kilkudziesięciu lat i niezmiennie uważa się za szczęściarza. 

Dla mężczyzny praca listonosza nigdy nie jest monotonna. Codziennie może natrafić na przeszkody i problemy, które natychmiast musi rozwiązać. Willie wie, że któryś z niesionych prze niego listów może być dla kogoś najważniejszym przedmiotem, jaki znajdzie się w jego posiadaniu. 

Tego dnia nic nie wskazywało na to, że Willie przeżyje chwile grozy. Został mu do oddania jeszcze jeden list, który miał dostarczyć do domu, kiedy nikt nie odpowiadał na dzwonek, mężczyzna spojrzał przez okno i nie mógł uwierzyć w to, co widzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

List uratował jej życie. Listonosz stał się bohaterem

Willie Farrow zobaczył, że w mieszkaniu na podłodze leży starsza kobieta. Przyglądając się jeszcze uważniej, zauważył obok niej krew. Natychmiast zadzwonił po karetkę, by lekarze zjawili się na miejscu jak najszybciej, a sam przez okno wszedł do mieszkania. Wiedział, że musi ratować życie tej kobiecie

- Leżała na podłodze, wyglądało to tak, jakby wiele przedmiotów zostało strąconych z regałów. Może starała się jakoś wstać, wiecie, podnieść się z podłogi i nagle zaniemogła - relacjonował już po zdarzeniu listonosz. 

Karetka niemal natychmiast pojawiła się na miejscu, zabrała kobietę do szpitala, by udzielić jej pomocy. Gdyby nie natychmiastowa interwencja listonosza kobieta mogłaby nie przeżyć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwszy stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP w całej Polsce. W Małopolsce BRAVO

2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Po zdarzeniu Willie Farrow zyskał tytuł lokalnego bohatera. List z podziękowaniami został do niego wysłany chwilę po tym, jak starsza pani doszła do siebie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Rząd źle wyliczył waloryzację emerytur. Seniorzy mogą zyskać o WIELE WIĘCEJ niż przypuszczano
  3. Anna Jantar przed śmiercią przeżywała ciężkie chwile. Sekretne zapiski z jej pamiętnika wyciskają łzy z oczu
  4. Nastolatka poszła na swoją studniówkę. Wróciła zalana łzami i nie tylko, została potwornie upokorzona przez koleżankę
  5. Posmarowała twarz białkiem jajka. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News